Фото без описуСьогодні у селищній раді в скромній атмосфері відбулися офіційні урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. Селищний голова Віталій Здебський привітав аграріїв громади з професійним святом, подякував за планомірну співпрацю в умовах воєнного стану, побажав мирного світлого неба над їхніми урожайними нивами.

Кожен аграрій доклав багато зусиль у розвиток сіл, зайняв принципову та надійну позицію підтримки захисників України і став бійцем кожен на своєму фронті, допомагаючи різними добрими справами, постачанням основної продукції.

Селищний голова Віталій Здебський вручив грамоти селищної ради аграріям, нагороджені:

• Болібрух Богдан Борисович, тракторист-машиніст ТОВ «Ресіліент Стара Синява»;
  • Пилипчук Галина Анатоліївна, обліковець реєстрації бухгалтерських даних ФГ «Новосинявське»;
  • колектив фермерського господарства «Новосинявське»;
  • Корчевний Ігор Вікторович, тракторист ДП ДГ «Пасічна»;
  •  Гуцалюк Володимир Русланович, тракторист ПП «Плай ОВ», с.Паплинці;
  • Голуб Олександр В’ячеславович, фахівець з технології ТОВ «Енселко –Агро»;
  • Киндич Василь Федорович, тракторист-машиніст ТОВ «Енселко –Агро»;
  •  Антонюк Володимир Володимирович, тракторист-машиніст ТОВ «Енселко –Агро»;
  • Ярош Андрій Миколайович, головний агроном ТОВ «Агроінвестзерно», смт Стара Синява;
  • Папуга Олег Миколайович, підсобний працівник ТОВ «Агроінвестзерно», смт Стара Синява;
  • Дурдас Олександр Миколайович, тракторист –машиніст ФГ «Манзюк»;
  • Білань Сергій Петрович, тракторист –машиніст ФГ «Манзюк»;
  • Стоян Валентин Миколайович, водій ТОВ «Агро-Регіони Любар», с.Івки;
  • Корабльов Олексій Миколайович, керуючий ФОП «Мельник С.В.» с.Івки;
  • Веклич Ігор Олександрович, керівник ПП «Іква-Агро», смт Стара Синява;
  • Вокалюк Ігор Тимофійович, директор елеватора АП НВП «Візит» СП «Адампіль елеватор»;
  • Сологуб Олександр Миколайович, слюсар АП НВП «Візит» СП «Адампіль елеватор»;
  • Храпцун Віталій Олександрович, комбайнер сільськогосподарського виробництва ФГ «Миколаєць О.Д.», с.Уласово-Русанівка;
  • Слизькоухий Олександр Вікторович, директор ТОВ «Слав’янське – 5», с.Цимбалівка;
  • Барановський Сергій Борисович, тракторист-машиніст ТОВ «Слав’янське – 5», с.Цимбалівка.

Щирі вітання аграріям адресував начальник десятого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Михайло Королевський, подякував керівникам сільськогосподарських підприємств за підтримку бійців на передовій фронту, за надання допомоги транспортом, продукцією та усіма справами, які вкрай необхідні у теперішній час.

Заступник селищного голови Надія Вікарська висловила слова щирої вдячності за співпрацю у непростий час воєнного стану, передала подяки аграріям від членів УТОС за надану їм допомогу.

Музичні вітання адресували аграріям працівники культури громади, бажаючи міцного здоров’я та мирного неба.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

виконкому селищної ради