Фото без описуУ військовій частині передчасно помер учасник бойових дій в зоні проведення АТО/ООС, військовий, житель села Адампіль Ігор Станіславович  ВІТОМCЬКИЙ 01.01.1966 р.н.

Усе своє  життя прожив у селі Адампіль, навчався у місцевій школі, працював на комбікормовому заводі. За освітою – будівельник, закінчив Ржищівський будівельний технікум. Пішов служити добровольцем у ЗСУ, брав участь в боях за Україну  у м.Волноваха Донецької області із 2014 р. по 2015р. У квітні 2022 р.  продовжив військову службу  в одній з військових частин.

Завтра, 10 вересня 2022 року, відбудеться прощання із учасником бойових дій  Ігорем Вітомським.

Прощання з військовим відбудеться в селі Адампіль, вулиці Лесі Українки, буд. № 47 об 11.00 год.

Поховання відбудеться  на місцевому кладовищі с.Адампіль.

Старосинявська громада глибоко сумує з приводу смерті  Ігоря Станіславовича ВІТОМСЬКОГО, висловлюємо щирі співчуття  рідним.

Світла пам'ять Герою!