Фото без описуПрокурорами Старосинявського відділу Летичівської окружної прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно уродженки Старосинявської селищної територіальної громади, яка у період часу з квітня по липень 2022 року на земельній ділянці за місцем свого проживання незаконно вирощувала та доглядала 230 рослин снотворного маку.

За результатами судового розгляду Старосинявським районним судом Хмельницької області обвинувачену визнано винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України (незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин чи конопель у кількості від 10 до 50 рослин) та призначено міру покарання у виді штрафу в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень.

Михайло ПОЛІЩУК,

начальник Старосинявського відділу