Фото без описуУ селищній раді 20 травня та 24 травня працювала адміністративна комісія при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адмінкомісії Надія Вікарська провела засідання, в якому взяли участь усі члени комісії. Комісія розглянула 8 протоколів про адміністративні правопорушення, складених працівниками сектору поліцейської діяльності №1 (смт Стара Синява) відділу поліції №1 (м.Старокостянтинів) щодо порушень правил благоустрою та продажу спиртного в заборонений час.

Сім протоколів за ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» розглядався випадок порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, а саме: торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами в приміщеннях або на територіях, заборонених законом, або в інших місцях, визначених рішенням відповідного органу місцевого самоврядування, як таких, де роздрібна торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами заборонена, а так само торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами через торгові автомати чи неповнолітніми особами, а також продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років, або продаж тютюнових виробів в упаковках, що містять менш як 20 сигарет або цигарок, чи поштучно (крім сигар), тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, (6800 – 13600 грн.). А також порушення рішення 46-ої чергової сесії сьомого скликання селищної ради «Про заборону реалізації спиртних напоїв на території Старосинявської селищної ради» від 17.05.2019р. №14/2019, де вказано на заборону продажу алкогольних виробів в установлених місцях з 22.00 до 11.00 год.

Члени адмінкомісії заслухали інформацію правовпорушників, розглянули протоколи, внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Складено 8 постанов про адміністративні правопорушення. Загальна  сума  штрафів склала 47 940 грн.

За матеріалами адмінкомісії.