Фото без описуНа центральній площі селища проходив святковий вечір з нагоди свят новорічно-різдвяного циклу – Щедри (Старого Нового року) та Святого Василя, організований відділом культури, національностей, релігій та туризму виконкому селищної ради.

Мелодійними щедрівками відкрили захід артисти Будинку культури, вітаючи гостей зі святами: «Від щирого серця зичимо вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч!» Розпочали вечір вітальними піснями учасники ансамблю «Терниця». Викладачу Старосинявської дитячої музичної школи Павлу Вікарському випала почесна місія засівати, щирими словами вітати жителів громади: «Сієм,сієм, посіваєм з Новим роком вас вітаєм! На щастя, на здоров’я, на Новий рік, щоб було краще ніж торік!» У виконанні «Терниці» прозвучали гарні українські щедрівки, які стали символом свята багато років тому.

Продовжили традицію вітань викладачі Пасічнянської дитячої мистецької школи імені Петра Німця, котрі виконували колядки і бажали миру та злагоди в кожній родині.

Професійним та щирим виконанням порадували виступи дуету Старосинявського Будинку культури у складі Ніли Лотишко і Зої Ткачук.

Учасники свята фотографувалися на фоні тематичних фотозон, могли відчути святкову атмосферу заходу, щоправда вітряна погода завадила підготовленим виступам юних виконавців…

Захід завершився словами: «Тільки в нашого народу є таке чудове свято, щоби через дві неділі новий рік знов зустрічати! Будьте ж вдвічі щасливіші, ще багатші й здоровіші, радості на цілий вік зичить Старий Новий рік! Нехай Старий Новий рік здійснить головне бажання, подарує щедрі посмішки та обійми. Хай панують у ваших домівках взаєморозуміння та любов!»

Старосинявський Будинок культури