Фото без описуПрацівники Старосинявського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на завершення свят новорічно-різдвяного циклу відвідали родини дітей з особливими потребами та позбавлених батьківського піклування, які проживають на території громади. Теплими привітаннями та подарунками дітям - святковими  наборами солодощів від селищного голови Віталія Здебського вітали усіх з новорічно-різдвяними святами.

Кожна родина, яка опинилася у складних життєвих обставинах, і в якій виховуються діти, знаходиться на контролі працівників Старосинявського центру соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Ірина Шостацька), постійно надається необхідна підтримка, проводяться консультування родин.

Фото без описуФахівці Центру відвідали дітей з особливими потребами та передали подарунки від селищного голови з нагоди свята Водохреща, яке завершує цикл новорічно –різдвяних свят, 11-ом діткам у селищі Стара Синява та селах громади, де мешкають такі діти.

Старосинявський ЦСССДМ.