Насильство - це приниження, біль, безпорадність, безвихідь… Міжнародна спільнота щорічно проводить акцію «16 днів проти насильства», щоб привернути увагу до проблеми, яка поруч. Боротьба з насильством, з домашнім насильством починається з простого – НЕ МОВЧІТЬ!!!! Не мовчіть, коли потерпаєте від насильства, не мовчіть, коли є свідками насильства.

Фото без описуСьогодні, 30 листопада 2021 року, в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «16 днів проти насильства», що триває з 25 листопада до 10 грудня, на центральній площі селища відбувся флешмоб «Діємо проти насильства», організований Старосинявським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради спільно з поліцейськими офіцерами громади.

Мета заходу - донести людям актуальність проблеми, привернути увагу суспільства до проблематики запобігання домашньому насильству та насильству над дітьми у всіх його проявах.

Старосинявський ЦСССДМ.