Хмельницька область, Хмельницький район

Праця аграріїв заслуговує на велику повагу та шану

Дата: 22.11.2021 16:35

У День працівників сільського господарства щирі слова привітань та Грамоти селищної ради від імені селищного голови Віталія Здебського передала аграріям та колективам сільськогосподарських підприємств заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Надія Вікарська, яка зустрілася із винуватцями осіннього свята в рамках карантинних заходів. Участь у привітанні взяв депутат Хмельницької районної ради Андрій Лакуста, який привітав аграріїв з професійним святом та передав вітання від голови Хмельницької районної ради та вручив Вітальний лист від Міністерства аграрної політики та продовольства України агроному ФГ "Новосинявське" Олександру Анатолійовичу Гончаруку..

Грамотами селищної ради нагороджено: Борбича Олександра Гавриловича – директора ТОВ «Хмільницьке»; Ганаха Михайла Михайловича – директора ФГ « АГРО-3»;- Гринчука Анатолія Володимировича – директора ФГ «Гринчук»; Демчишиного Григорія Миколайовича – директора селянського (фермерського) господарства «Демчишиного Григорія Миколайовича»; Здітовецького Казимира Івановича – директора ТОВ «Адампільський комбікормовий завод»; Ковальчука Олександра Васильовича – директора селянського (фермерського) господарства «Поділля»; Кравчука Сергія Івановича – голову ФГ « Новосинявське»;- Манзюка Віталія Олексійовича – голову ФГ «Манзюк»; -Миколайця Олександра Дмитровича – голову ФГ «Миколайця Олександра Дмитровича»;

Слизькоухого Олександра Вікторовича – директора ТОВ «Слав’янське -5»;

Степанчука Юрія Миколайовича – директора ТОВ « АГРО-РЕГІОН ЛЮБАР»; Сташка Василя Михайловича – директора приватного підприємства «Сьомаківське»; Таєнчука Віталія Павловича – директора Державного підприємства «Дослідного господарства «Пасічна», інституту кормів та сільського господарства поділля національної академії аграрних наук України.

Щирі вітання звучали в цей день, шана та подяка трудівникам землі за працю, втілені проєкти та добрі справи у населених пунктах громади, де господарства обробляють землю.

Низький уклін вам, аграрії Старосинявської громади, теплі слова вдячності за підтримку та нелегку працю, за те, що ви дієте і сприяєте розвитку сіл, вирішуєте безліч проблем, втілюєте в життя найсміливіші плани, вирощуєте хліб. Нехай доля буде для вас щедрою та щасливою!

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

виконкому селищної ради.