Фото без описуЦей день об’єднав дві видатні події в історії України: Помаранчеву революцію 2004 року і Революцію Гідності 2013 року. На Старосинявщині в рамках карантинних заходів відбулося вшанування пам’ятних подій та учасників історичних подій. Цей день назавжди став незаперечним доказом відродження української нації та сторіччя утворення української державності.

21 листопада з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої орона вірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), працівники комунальних установ та структурних підрозділів селищної ради здійснили покладання квітів до пам’ятників борців за незалежність України: меморіальної дошки пам’яті Романенка Олександра Трохимовича, пам’ятного знаку загиблим та померлим ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, меморіалу загиблим учасникам АТО/ООС, пам’ятника Тарасові Шевченку – борцю за вільну Україну.

Відділ культури, національностей, релігій та туризму

виконкому селищної ради