Фото без описуСьогодні у селищній раді  відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Голова адмінкомісії Надія Вікарська відкрила засідання, на яке прибуло 6 членів комісії із 9. Комісія розглянула 6 протоколів про адміністративні правопорушення, складених працівниками сектору поліцейської діяльності №1 (смт Стара Синява) відділу поліції №1 (м.Старокостянтинів) Хмельницького районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області та Комунальним підприємством «Центр організації дорожнього руху» департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації щодо порушення правил благоустрою та продажу акцизних товарів неповнолітнім.

Один протокол за ст. 156 «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами» розглядався випадок порушення працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, а саме: торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами в приміщеннях або на територіях, заборонених законом, або в інших місцях, визначених рішенням відповідного органу місцевого самоврядування, як таких, де роздрібна торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами заборонена, а так само торгівля пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями або тютюновими виробами через торгові автомати чи неповнолітніми особами, а також продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років, або продаж тютюнових виробів в упаковках, що містять менш як 20 сигарет або цигарок, чи поштучно (крім сигар), тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, (6800 – 13600 грн.).

Щодо порушення правил благоустрою – розглядалися випадки: неналежної організації робіт з ремонту ділянок доріг, зокрема, не встановлено тимчасової огорожі та знаку; спалення твердих побутових відходів, які заборонено палити (целофан, пластикові пляшки та сухе опале листя, бур’яни).

Члени адмінкомісії заслухали інформацію присутніх на комісії правопорушників, внесли свої пропозиції, які головуюча поставила на голосування. Складено п’ять постанов про адміністративні правопорушення, один протокол відкладено до вивчення. Загальна  сума  штрафів склала близько 7582 грн.

За матеріалами адмінкомісії.