Хмельницька область, Хмельницький район

ВІДРЕМОНТУВАЛИ ВУЛИЧНУ ДОРОГУ В ЙОСИПІВЦІ

Дата: 11.09.2021 08:51

Нещодавно завершився поточний ремонт сільської дороги на вулиці Вишнева села Йосипівка. У співпраці селищного голови Віталія Здебського із керівниками агроформувань, що працюють на землях села, вдалося оперативно вирішити питання благоустрою.

Щебеневу суміш фракції 0-40 мм в кількості 150 тонн надало на умовах соціального партнерства ТОВ "Агроінвестзерно"(керівник Стефанюк Василь Федорович), послуги автомобільним транспортом з перевезення щебеневої суміші на умовах соціального партнерства здійснено СФГ "Поділля"(керівник Сопрук Андрій Анатолійович), грейдерування та планування вулиць Вишнева, Федька, Уборевича, Радгоспна, провулка Вишневий профінансувала Старосинявська селищна рада.

Спільними зусиллями активної роботи на користь жителів села Йосипівка зроблено ще одну корисну справу.

Прес-служба ТГ.