Фото без описуСпільні справи на розвиток громади об’єднують і надають реальну можливість досягти позитивних результатів. Щоб покращити благоустрій сільських вуличних доріг в селі Дубова, зусилля у вирішенні цього питання об’єднали: селищний голова Віталій Здебський,  агрокомпанія КЕРНЕЛ (ТОВ «Енселко Агро»).

Питання ремонту сільської вуличної дороги в с.Дубова по вул. Б.Хмельницького потребувало оперативного вирішення.

До спільної справи у рамках соціального партнерства стали: селищна рада та ТОВ «Енселко-Агро», організувавши роботи із висипання 100 т щебеневої суміші та планування поверхні дороги.

ПОДЯКА. Жителі села Дуба та староста сіл Бабине, Дубова Галина Холодняк висловлють щирі слова вдячності селищному голові Віталію Здебському, начальнику відділу соціальної політики ТОВ «Енселко-Агро» (компанії КЕРНЕЛ) Олені Романенко за оперативність та вирішення нагального для мешканців населеного пункту питання – ремонту сільських вуличних доріг в с.Дубова. Нехай ваші справи віддадуться вам сторицею!

Прес-служба ТГ.