Хмельницька область, Хмельницький район

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ГАЗОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ!

Дата: 12.09.2021 13:23

Вітаю вас з професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості! Кожного дня, запалюючи газ чи включаючи обігрів квартири, рідко задумуємося над тим, що над таким елементом комфорту працювало і працює чимало людей, яких у народі називають просто «газовиками».

Від вашого професіоналізму та самовідданої праці залежить стабільне та безперебійне забезпечення природнім газом усіх сфер соціальної та виробничої галузей. Своєю щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що в оселях мешканців громади буде тепло і затишно.

Нехай ваша праця завжди приносить вам задоволення та користь людям, а повага колег та клієнтів дарує радість. Терпіння вам у роботі, професіоналізму, вдячних споживачів, затишку і добробуту у родинах, мирного неба над головою.

Зі святом!

З повагою, селищний голова Віталій Здебський