Фото без описуУ селах Залісся, Подоляни, Пишки та Ожарівка біля пам'ятників загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної війни "Ніхто не забутий, ніщо не забуто" і Герою АТО Олексію Герезі, який загинув в зоні проведення антитерористичної операції, відбулися хвилини пам'яті – вшанування борців за мир на землі в різні історичні періоди.

Священник Михайло Товпига відправив поминальну панахиду за загиблими воїнами сіл Залісся та Подолян, які віддали своє життя за мир та незалежність України. Жителі села на чолі із старостою сіл Залісся, Подоляни Володимиром Українцем та директором Заліссянського СБК Ларисою Тодоровою поклали квіти до пам'ятників в селі Залісся та Подоляни.

На фото: Герега Олена - мама загиблого Героя АТО, брат Ілля, бабуся Тетяна Миколаївна біля Заліссянського СБК.

Хвилини вшанування борців за мирне небо у роки Великої Вітчизняної війни провели в с.Пишки та с.Ожарівка.

Мир – це найдорожче, що може бути для людства, мирне блакитне небо та вільна Україна, споконвіків йшла боротьба за право людини жити у вільній країні, мирно і щасливо… Вічна пам'ять захисникам!

За матеріалами відділу культури, національностей,

релігій та туризму виконкому селищної ради.