Фото без описуНа окраїні центральної площі Старої Синяви екологічну чисту, якісну сільськогосподарську продукцію представили аграрії Старосинявської громади в день проведення заходів з нагоди 30-ої річниці Незалежності України.

Учасники сільськогосподарської ярмарки, які запропонували гостям свята найкраще від сільгоспвиробника, прибули на місце із самого ранку. Підприємці-аграрії: ФОП "Мельник Світлана Василівна" (с. Івки) привезли м'ясо свинини; ФГ "Гринчук" (смт Стара Синява) - овочі, зерно ранніх зернових культур; ОСГ «Балуника Олега Максимовича» (с. Адампіль) запропонували овочі та картоплю; ОСГ «Борисюка Віктора Сергійовича» (с. Нова Синявка) - продукцію бджільництва - мед, пилок, прополіс; ТОВ "Старосинявський рибгосп" (смт Стара Синява) - живу рибу.

Організатор ярмарки – Старосинявська селищна рада, староста сіл Іванківці, Теліжинці, Йосипівка, Уласово-Русанівка Іван Миколайович Луценко.

Продукція від виробників, вирощена у власних господарствах, відрізнялася не лише якістю, а й пропонувалася присутнім від щирого серця.

Оргкомітет.