Фото без описуСьогодні під головуванням селищного голови Віталія Здебського відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого визначено напрямки роботи відповідних служб під час карантину та продовжено карантинні заходи згідно вимог Постанови КМУ №270 від 24.03.21 (зі змінами) до 30 квітня 2021р.

У зв’язку з тим, що різко збільшується кількість хворих на коронавірусну інфекцію, про що доповіли головні лікарі комунальних лікувальних закладів Надія Ананьєва та Віталій Макогонський: станом на 9:00 23.04.21р. на Старосинявщині кількість хворих на COVID-19 від початку пандемії становить, за даними КНП «Старосинявський ЦПМСД», 1114 (+9 нових випадків за добу), 26 летальних, лікується 111чол. ( з них 4 дитини ) , з них - 28 госпіталізовано, 83 лікуються амбулаторно, одужали – 1008 осіб. Лікується стаціонарно всього 28 осіб, з них в Старокостянтинівській БПЛ - 9 осіб, у Старосинявській ЦРЛ - 19 осіб (за добу госпіталізовано 7 осіб). (смт Стара Синява - 10, с. Олексіївка -1, с. Адампіль -2, с. Подоляни- 1, с. Пилява - 2, с. Ожарівка -4, с. Заставці - 1, Лисанівці - 1, Уласово-Русанівка - 3, Н. Синявка - 1, Пилявка - 1, Іванківці - 1).

83- амбулаторно, під наглядом сімейних лікарів. Територіально: смт Стара Синява – 30; с. Олексіївка – 1; с. Адампіль – 4; с. Мшанець – 3; с. Нова Синявка – 3; с. Пилява – 8; с. Заставці – 6; с. Мисюрівка-5; с. Йосипівка – 2; с. Уласово Русанівка- 2; с. Залісся – 4; с. Пасічна – 5; с. Ожарівка -3; с. Іванківці – 1; с.Бабине – 1; с. Паньківці- 2; с. Цимбалівка – 1; с. Щербані- 2; 1008 - одужали.

Кількість летальних - 26. 22.04. зареєстрований 26 летальний випадок, чоловік, 1936 р.н., с. Мшанець.

Двоє людей підключено до кисневого забезпечення, які знаходяться у Старосинявській ЦРЛ. Бережіть себе та своїх рідних! Дотримуйтесь протиепідемічних вимог - носіть маску у громадських місцях, дотримуйтесь соціальної дистанції та гігієни рук. При відчутті симптомів гострого респіраторного захворювання - звертайтеся за медичною допомогою.»

Враховуючи ситуацію різкого збільшення кількості хворих, згідно протоколу комісії від 23.04.21р. №7 обмежено роботу закладів освіти (робота дистанційно), прийом громадян в установах, роботу господарських магазинів, вказано на посиленому дотриманні карантинних норм усіма жителями громади та контролю їх дотримання відповідними службами. Дозволено працювати місцевому ринку, магазинам продавати на винос, ринкам та виїзній торгівлі продавати гігієнічні засоби та побутову хімію. (Протокол додається).

За матеріалами ТЕБ і НС.