Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

13.01. 2021 р.     смт. Стара Синява       № 12/2021-р.

Про скликання четвертої позачергової сесії Старосинявської селищної ради VIIІ скликання

Керуючись пунктом 8 статті 42, пунктами 4, 7 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 22 розділ 3 Регламенту Старосинявської селищної ради, в зв’язку із заявою депутатів Старосинявської селищної ради про скликання позачергової сесії:

1.Скликати четверту позачергову сесію Старосинявської селищної ради VІІІ скликання 15 січня 2021 року о 10 годині ранку в залі Старосинявського районного будинку культури за адресою смт. Стара Синява вул. Грушевського, 61.

2.Запропонувати раді розглянути питання:

2.1 Про звернення депутатів Старосинявської селищної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-Міністра України щодо скасування грабіжницької плати за транспортування газу, підвищення тарифів на газ та електроенергію для населення.

2.2. Різне.

3. Відділу організаційно – кадрової роботи апарату селищної ради:

3.1. Запросити на сесію депутатів селищної ради.

3.2. Забезпечити дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів. передбачених Постановою Кабінету Міністрів України №1236 від 9 грудня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

4. Дане розпорядження оприлюднити на офіційному сайті Старосинявської селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                        Віталій ЗДЕБСЬКИЙ