Фото без описуУчні Старосинявської ДМШ взяли участь у IV всеукраїнському багатожанровому фестивалі конкурсі "Новорічний зорепад", який проходив в місті Хмельницькому, та отримали треті місця в номінації "Інструментальна музика".

Юні конкурсанти Владовський Віталій (клас викладача Скригунець Т.І.) та Кузін Анастасія (клас викладача Владовської О.В.) нагородженні дипломами та подарунками за вдале виконання технічних п'єс.

У Старосинявській ДМШ (мистецькому закладі) є чому радіти – за 2020 рік, навіть в умовах карантину, багато юних талантів, завдяки старанній праці викладачів закладу, стали переможцями та дипломантами різних конкурсів, які відбувалися онлайн та ін., проте юні виконавці змогли проявити власні уміння та навички і показати гарні результати.

Старосинявська селищна рада вітає юних призерів, зичить подальших творчих досягнень та успіхів, і щиро дякує викладачам ДМШ за відповідальну педагогічну працю та гарний результат.

За матеріалами Старосинявської ДМШ.