Фото без описуВ Україні професійне свято працівників сфери охорони здоров'я було встановлено у червні 1994 року. У третю неділю червня медичні працівники відзначають своє професійне свято. Селищний голова Віталій Здебський подякував за невтомну працю медичним працівникам Старосинявщини – нагороджено Подяками Старосинявської ОТГ:

• Баця Анатолія Вікторовича, лікаря онколога Старосинявської центральної районної лікарні;
  • Гайдамаку Майю Йосипівну, сестру медичну загальної практики –сімейної медицини Старосинявської АЗП/СМ;
  • Єдакіну Анжелу Вікторівну, молодшу медичну сестру дитячого відділення;
  • Загорського Віталія Юрійовича, лікаря хірурга Старосинявської центральної районної лікарні;
  • Котіка Леоніда Костянтиновича, лікаря загальної практики –сімейного лікаря Пасічнянської АЗП/СМ;
  • Стоян Віру Миколаївну, медичну сестру терапевтичного відділення;
  • Томчука Віталія Вікторовича, водія автотранспортних засобів КНП «Старосинявський ЦПМСД».

Щирі вітання з нагоди професійного свята – від селищного голови Віталія Здебського та працівників відділу культури, національностей, релігій та туризму виконкому селищної ради (ВІДЕО).