Хмельницька область, Хмельницький район

ВЖЕ ВДРУГЕ ПІДТРИМАЛИ ПРОГРАМУ З ОСВІТЛЕННЯ -ЗАКУПИЛИ 100 LED –ЛАМПОЧОК

Дата: 27.05.2020 17:19

Сьогодні селищний голова Віталій Здебський зустрівся із представником ТОВ «Норд Юкрейн» (сонячна фотовольтаїчна станція смт Стара Синява) Богданом Ситніцьким, з приводу соціальної угоди Старосинявської селищної ради із ТОВ «Норд Юкрейн». Підприємство закупило та передало селищному голові уже вдруге для освітлення вулиць населених пунктів громади 100 штук енергозберігаючих світлодіоїдних ламп «Євросвет» потужністю 40 Вт.

Під час робочої зустрічі обговорено заходи «Програми вуличного освітлення населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2019-2020 роки», враховуючи карантинні обмеження; першочергово розпочати виконувати роботи з вуличного освітлення в тих населених пунктах, де найбільше виникає потреба, де було раніше заплановано освітлення вулиць згідно звернень, та зробити заміну лампочок, що перегоріли.

Виконуючи усі заходи даної програми, Старосинявською ОТГ з початку року профінансовано обслуговування мереж вуличного освітлення на суму – 4500 грн., додатково придбання ламп – близько 31 тис. грн., здійснено оплату вуличного освітлення – 171 тис. грн. Найбільше затрат електроенергії відбувалося в зимово-весняний період в центрі Старої Синяви та селах громади, де змонтовано вуличне освітлення. Масштаби виконання робіт та надання послуг з електропостачання є значними, тому на сьогодні співпраця з інвесторами є одним із головних видів діяльності голови ОТГ В.Здебського.

Селищна рада висловлює щирі слова вдячності директору ТОВ «Норд Юкрейн» Сергію Васильовичу КОНДРАТЮКУ за підтримку «Програми вуличного освітлення населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2019-2020 роки» та постійну співпрацю.

Спасибі Вам за добру справу на благо жителів громади! Завдяки Вашій діяльності вулиці стануть світлими та покращиться благоустрій. Хай Ваші добрі справи повернуться для Вас сторицею!

Прес-служба ОТГ.