Фото без описуСьогодні 27 травня лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» на Старосинявщині зафіксовано одного дорослого хворого на ГРВІ, бронхопневмонії відсутні. КНП «Старосинявська ЦРЛ» використала 48 швидкісних тестів, протягом минулої доби – 3, які показали негативний результат.

З початку карантину на територію громади прибуло 174 особи із-за кордону, переважно із Польщі; за квітень прибуло - близько 36 осіб; станом на 27.05.20р. – двоє осіб із Чехії, усі отримали вчасно попередження про дотримання терміну самоізоляції.

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я в Україні станом на 27 травня зафіксовано 21905 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 658 летальних, 7995 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 321 новий випадок, з них 14 у дітей та 58 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 95 осіб. За добу одужали 420 осіб – вже другий день поспіль кількість тих, хто одужав, перевищує кількість тих, хто захворів; померли 14 осіб. За останню добу проведено 9412 тестувань методом ПЛР. ? За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Чернівецькій області (43), Рівненській області (49) та в місті Києві (29).

На Хмельниччині сьогодні: у Хмельницькому - станом на ранок 27 травня від початку пандемії зафіксовано 38 випадків захворювання на Covid-19 (37 хмельничан і дитина з Берегово, яка вже одужала). 22 особи одужало, 1 людина померла і 15 хворіють (6 лікуються стаціонарно, 9-амбулаторно). Новий випадок - чоловік 58 років, контактний з раніше підтвердженим хворим. У Хмельницькій області станом на 9.00 год. зафіксовано 387 випадків захворювання.

Інфекційна лікарня: в інфекційній лікарні станом на 9:00 76 хворих з них 2 дітей. Госпіталізували 17 хворих, з них 8 осіб з COVID-19 і 7 з підозрою на СOVID-19, ще 1 особа з кишковою інфекцією і 1 хворий з гострим гепатитом В. В інфекційній лікарні зараз 51 хворий на COVID-19 (з них 6 з Хмельницького) і 6 осіб із підозрою на COVID-19 . Пневмонії: в інфекційній лікарні 57 хворих із пневмоніями, в міській лікарні - 3, в міській дитячій - 4. (Джерело: Хмельницька міська рада).

МОЗ інформує: перетин кордону України власним автомобільним транспортом не заборонено. Згідно з планом виходу з карантину, розробленим МОЗ, авіасполучення відновиться з 15 червня. Після повернення з-за кордону людина має провести обов'язкові 14 днів на самоізоляції. Будьте здорові і бережіть себе та своїх рідних!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.