ВРУЧИЛИ ДВА СУЧАСНИХ ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФИ

Дата: 26.05.2020 17:40

Сьогодні 26 травня керівники агроформувань продовжують підтримувати ініціативу селищного голови Віталія Здебського щодо профілактики та запобігання вірусу COVID-19 на Старосинявщині і надали посильну допомогу медичним працівникам КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» та КНП «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Важливу допомогу медичні працівники комунальних медичних закладів селищної ради нині отримали від керівництва ТОВ «Слав’янське -5» (м.Харків, підрозділ в с.Цимбалівка) – директор Слизькоухий Олександр Віктрович, помічник директора Слизькоухий Віктор Вікторович, які передали голові громади Віталію Здебському та головним лікарям медичних установ Віталію Макогонському та Надії Ананьєвій два сучасні медичні прилади -  електрокардіографи із вмонтованим принтером  і кольоровим сенсорним ЖК-дисплеєм.

Щирі слова подяки висловили керівництву ТОВ «Слав’янське» головні лікарі та голова громади.

Селищний голова Віталій Здебський:

Ще кілька місяців тому, ми не могли подумати, що лихо пандемії змусить усіх переживати складні часи та хвилювання за власне здоров’я, рідних і близьких. Щоби підтримати лікарів, працівників медичних закладів громади мені довелося звернутися у березні за підтримкою до керівників агроформувань Старосинявської ОТГ і попросити допомоги на захист наших жителів та медичних працівників. Висловлюю щиру подяку керівництву агропідприємства ТОВ «Слав’янське -5» Олександру та Віктору Слизькоухим, котрі підтримали, відгукнулися і долучилися до спільної допомоги, глибока вдячність вам, хай вам сторицею віддасться ваша добра справа!

Головний лікар КНП «Старосинявська ЦРЛ» Віталій Макогонський:

Працівники лікарні за один день обслуговують завдяки електрокардіографу 10-15 пацієнтів, за місяць – до 300 людей. Останнє оновлення медичної апаратури, зокрема електрокардіографів, мали три роки тому за кошти селищного та обласного бюджетів. Обладнання зношується, потребує оновлення. Ваша допомога дуже важлива у час пандемії, вона стане в користь нашим пацієнтам. Електрокардіограф передамо в терапевтичне відділення, де найбільше хворих.

Висловлюю щиру вдячність за допомогу керівнику ТОВ «Славянське-5» лікарям на благо жителів громади!

Прес-служба ОТГ.