Фото без описуУже стало гарною щорічною традицією у другу неділю травня вшановувати величність Матері. В календарі дат громадськість має свято - День Матері. Це особливий день, сповнений щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до найдорожчої в світі людини – Мами.

Шанобливе та поважне ставлення до матері, її високий авторитет у сім’ї і суспільстві у всі часи були притаманні українському народові, а материнська любов була і залишається єдиною надійною, могутньою силою, яка допомагає нам долати дороги життя і знову повертатися до отчого порогу.

Дорогі жінки, мами!

Адресую вам найщиріші вітання з нагоди цього свята. Доземний уклін і щира подяка вам за життя і виховання, відданість і ласку, розуміння та надійну підтримку. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, а ваша праця і старання будуть належно оцінені.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров'я, родинного затишку і тепла, миру, щастя, злагоди й добра!

З повагою до вас, селищний голова Віталій Здебський.