Фото без описуНа сьогодні 24.04.2020р. на Старосинявщині лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» зафіксовано 7 хворих на ГРВІ: 2 дорослих та 5 дітей, бронхопневмоній не виявлено. Випадків коронавірусу наразі не зареєстровано. Протягом тижня зафіксовано 19 хворих на ГРВІ, з них 10 дітей та 9 дорослих; одну особу госпіталізовано, виявлено 2 бронхопневмонії.

Медичними працівниками КНП «Старосинявський ЦПМСД» придбано 35 багаторазових епідеміологічних костюмів за кошти благодійної допомоги на суму 22 750 грн.

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я станом 24 квітня в Україні зафіксовано 7647 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 193 летальні, 601 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 477 нових випадків.

На Хмельниччині сьогодні: за інформацією Хмельницької міської ради, маємо хорошу новину: ще 3-є хмельничан одужали від Covid-19! Усі троє - це одна родина, лікувалися амбулаторно, вдома. Загалом у Хмельницькій області на ранок 24 квітня 67 випадків захворювання на Covid-19. У Хмельницькому зафіксовано 15 випадків. З них 7 одужали, 1 - померла, 1 - в лікарні, 6 - легка форма, лікуються амбулаторно. В інфекційній лікарні станом на 9:00 45 хворих. Госпіталізовані 7 осіб: 1 хвора на COVID-19 (Красилівський район, 79 років), 2 особи із підозрою, 4 хворих з ГРВІ. В інфекційній лікарні на ранок 19 хворих на COVID-19, (з них одна хвора з Хмельницького), 3 особи із підозрою, з них 1 з міста. Хворих з пневмоніями - 30, в міській лікарні - 1, в міській дитячій - 2.

Залишайтеся вдома! Зміцнюйте імунітет. Добре висипайтеся. Харчуйтеся збалансовано. Споживайте багато овочів та фруктів. А купуючи їх, дбайте про безпеку та ретельно мийте після магазину. Життя та здоров’я - найголовніші цінності, саме тому увесь Світ зараз дотримується цих правил.

Будьте здорові! Бережіть себе!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.