Хмельницька область, Хмельницький район

НА СТАРОСИНЯВЩИНІ ПІДОЗР НА COVID-19 НЕМАЄ

Дата: 21.04.2020 16:34

На сьогодні 21.04.2020р. та протягом вихідних (18-20.04) на Старосинявщині лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» зафіксовано 6 хворих на ГРВІ: 4 дорослих та 2 дітей. Випадків коронавірусу та підозр наразі не зареєстровано.

Медичними працівниками КНП «Старосинявський ЦПМСД» придбано покращені бахіли для захисту на суму 7 972 грн.

Ситуація: за даними Центру громадського здоров’я станом 21 квітня в Україні зафіксовано 6125 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 161 летальний, 367 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 415 нових випадків.

На Хмельниччині сьогодні: є 53 лабораторно підтверджених випадків захворювання на Covid-19: них: 5 одужало, 3 летальних випадки, 1 на контролі Чернівецького лабораторного центру. Нові випадки зареєстровані у мешканців Городоцького, Летичівського та Шепетівського районів. Загалом зафіксовано 14 випадків захворювання на COVID-19 у хмельничан:- 4 одужали,  1 померла,  1 в лікарні,  8 лікуються амбулаторно. В інфекційній лікарні станом на 8:00 перебуває 41 хворий. Усі дорослі.   Хворих на COVID-19 в лікарні - 17 осіб, з них одна мешканка Хмельницького. Ще одна хмельничанка з підозрою. Хворих з пневмоніями в інфекційній лікарні - 31. В міській лікарні - 1, в міській дитячій - 2.

(Джерело: «Depo.Хмельницький»).

Бережіть себе! Залишайтеся вдома! Життя та здоров’я - найголовніші цінності, незалежно від геолокації, статі, віку чи переконань. Саме тому весь світ зараз дотримується цих правил.

Будьте здорові! Бережіть себе!

За оперативною інформацією Старосинявської ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)