Фото без описуДорогі жителі Старосинявської громади! До нас завітало світле свято Великодня, яке щороку відгукується у наших серцях радістю та надією. Не дивлячись на життєві проблеми та негаразди, воно нам дає віру в себе і опору у житті. Нехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро.

Бажаю вам і вашим рідним у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло.

Нехай цей Великий День дарує всім нам непохитну віру в кращий завтрашній день, добрими намірами супроводжує Вас і вашу родину, дає сили, енергії, наснаги для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої громади.

Хай Господь дарує вам радість, мир та злагоду на довгі літа. Бажаю всім здоров'я, добробуту і миру! Христос воскрес!

З повагою та найкращими побажаннями,

селищний голова     Віталій Здебський