28-29 лютого поточного року в м. Городок відбувся чемпіонат області з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп, змагання організовані управлінням молоді та спорту облдержадміністрації і федерацією пауерліфтингу Хмельницької області. Будівля спортивного комплексу «Епіцентр» зібрала у своїх стінах більше 110 найсильніших спортсменів із області.

У відповідності до регламенту про­ведення чемпіонату області іменну за­явку встановленого зразка на участь у чемпіонаті подав і спортклуб «Самсон» села Пасічна, який ось уже більше ЗО років представляє Старосинявщину на змаганнях різного рівня.

У цьому році команда складалась із юнаків та дівчат, учнів 7-11 класів, які вже встигли дебю­тувати на турнірі-пам’яті Вадима Шалатовського, що проходив 21 лютого 2020 року в спортзалі Пасічнянського НВК "ЗОШ 1-І 11 ступенів, технологічний ліцей". Роки тренувань дали можливість окре­мим спортсменам виконати відповідні кваліфікаційні розряди. Чемпіонат області в м. Городок став наступним етапом їхнього особистісного зростан­ня. В умовах напруженої і впертої бо­ротьби Назарій Гес, Софія Савчук, Дарина Чеботар поповнили перелік прізвищ чемпіонів області, яких вихо­вав спортклуб «Самсон». Вони впев­нено вибороли перші місця, отримав­ши золоті медалі й відповідні дипломи федерації пауерліфтингу Хмельницької області, Дарія Сивак, Іванна Корчевна, Анастасія Загороднюк - другі, Альона Крива, Леся Набенюк посіли треті місця, всі вони стали призерами чемпіонату області з класичного пауерліфтингу, Артем Механіков, Тетяна Ірода також показали гарний результат (5, 4 місця), надавши такі необхідні бали команді.

Спортсменів вітали друзі, які актив­но їх підтримували під час змагань, - Анна Жарун, Вікторія Козак, Владислав Цап’юк, Олександр Дворжанський, Ко­стянтин Лусович. Готували вихованців безпосередньо перед виходом на поміст Володимир Чернишов, вчитель фізичної культури Пасічнянського НВК, та Артур Польгун, призер чемпіонату області.

Другого березня на урочистій лінійці в спортзалі навчально-виховного комплек­су директор школи Тетяна Руса оголоси­ла всім учасникам чемпіонату області з класичного пауерліфтингу подяку за вагомі досягнення у цьому виді спорту.