СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Дата: 16.03.2020 16:13

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало 12 жителів громади, які зверталися із актуальними питаннями сьогодення та особистими питаннями:

• жителька с.Паньківці клопотала за отримання нею довідки про наявність земельних ділянок під городи, з цього питання зверталася в.о. старости сіл Лисанівці та Паньківці Григорія Брицького;
  • звернувся житель с. Нова Синявка, просив роз’яснити ситуацію щодо затвердження технічної документації на землю;
  • жителі с.Мисюрівка разом із депутатом селищної ради Марією Омельчак добивалися за оформлення належним чином земельної ділянки під громадське пасовище,;

Доручено відділу земельних відносин виконкому селищної ради вивчити питання та розпочати роботу у встановлені терміни.

На прийомі у селищного голови був депутат селищної ради Валентин Дроздовський, який порушував питання благоустрою селища, зокрема, звернувся із проханням створити місця для паркування велосипедів; освітлення вулиці Івана Франка та упорядкування смітників; організувати завіз землі та зріз сухих дерев, упорядкувати місцеве кладовище смт Старої Синяви;

Депутат селищної ради Віталій Дроздовський на особистому прийомі підіймав питання освітлення вулиць с.Рідкодуб, частину співфінансування він готовий вкласти в цю справу.

Депутат районної ради Микола Маліновський звернувся до селищного голови, відповідно за зверненнями жителів сіл, надати офіційно інформацію та підтверджуючі документи на підставі чого працювала у селищній раді робоча група з інвентаризації земельних ділянок; надати списки жителів сіл с.Нова Синявка, с.Івки, с.Мисюрівка, с.Травневе, с.Залісся, с.Подоляни, кому надано рішення про дозвіл на розробку технічної документації на земельні ділянки; а також просив надати відповідь на його звернення, яке він адресував в кінці 2019 року, щодо невмотивованої відмови виділення по 2 га землі громадянам та відсутності прозорості поділу землі, оскільки до нього, як депутата районної ради, були чисельні скарги громадян, які вимагали чіткого дотримання Земельного Кодексу України.

Усі питання розглянуто, обговорено із депутатами, громадянами, направлено до реагування у відповідні структурні підрозділи та комунальні підприємства селищної ради. Більшість питань щодо надання роз’яснення стосувалися земельних питань, на котрі надано вичерпні відповіді під час прийому.

У роботі особистого прийому селищного голови взяли участь: начальник юридичного відділу Ігор Шевчук, головний спеціаліст відділу земельних відносин виконкому селищної ради Дмитро Осадчук, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи Оксана Янківська.

За матеріалами прийому громадян.

Коментарі:

Ната
2020-03-18 19:09:55

Хто може встановити діагноз Віталію Дроздовському, усіх пересічних він обзиває "дебілами". Сам напевне забув, що він сої мізки пропив,коли валявся поід забори. Люди обминали, як непотріб. Можливо це відтоді в нього розвився дебілізм і переріс у хронічну хворобу? Для нього закон те,що він придумав і диктує свою гадость усім депутатам .

Анонім
2020-03-18 16:47:39

Адміністраторе,чому не даєте можливості коментування під статтями про карантин. На сьогодні важливо. Звертаюся до голови епідемологічної комісіїї району Н. Вікарської. Чому не виконується Указ Президента України щодо карантину. Вчора на повну працював базар у Старій Синяві ужас, що там творилося. Я не говрю про антисанітарію. Сьогодні був базар у Пасічній. Магазини працюють ті на, які є заборона. Для Синяви потребен напевне особливий указ. Де поліція на яку покладено функцію контролю. Ви чекаєте надзвичайного випадку. Погляньте скільки людей повернулося з за кордону.

Уважний читач
2020-03-17 16:09:43

Агов, Кармелюки нашого часу! Невже ви допустите, щоб оці червоні пики, що на крайньому фото, вирішували долю Старосинявської землі? Та на наших землях Богдан Хмельницький різного роду ...СЬКИХ гнав, як отару овець і дуже зажерливим виділяв по 2 м.кв на душу. ДУМАЙТЕ!

Антон
2020-03-16 22:05:20

Галино Григорівно, Андрій Михайлович, Анатолій володисирович, Маріє Миколаївно, Анатолій Миколайович і інші на перший погляд шановані депутати. Це продалися за клапоть землі. Люди вас проклинають. Вона вам добра не принесе. Ви зрівнялися з шарамижниками, алкоголіками для них люди бидло. Виходить,що і для вас вони теж непотріб.

Схаменіться
2020-03-16 19:45:33

В Синяві зійшовся клином світ на трійці Валентин Дроздовський надів на себе корону нечистоплотного бариги, Віталія Дроздовського донедавна валявся синяком попід забори,ігромана,Наташі Дзюби їххній мозговий шахрайський центр. Оця трійка рішає долю людей району. За принципом хочу дам, не подобаєшся не дам. Або;це мені,це знову мені,а це ще мені,а це ще моїй родині і т.п. Не гребуючи і на сві карман. А ви люди жуйте жуйку і запивайте слюною.Оцим шахраям личить ваше мовчання. А решта депутатів не тільки їм потякають,а беруть участь в обдурувані незахищених людей.