ПРОВЕДЕНО ПОЗАЧЕРГОВУ 62 - гу СЕСІЮ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 06.03.2020 15:38

Сьогодні у сесійному залі відбулося пленарне засідання 62-ої позачергової сесії селищної ради, яке відкрив та провів селищний голова Віталій Здебський. Для роботи в сесії зареєструвалося 19 депутатів селищної ради із 26, керівники структурних підрозділів та комунальних установ селищної ради.

Згідно до Регламенту селищної ради, перед розглядом питань порядку денного сесії, депутати обрали лічильну комісію в складі трьох чоловік. До складу комісії увійшли депутати Анатолій Савчук, Марія Підопригора, Галина Холодняк. Головою лічильної комісії обрано Анатолія Савчука.

З метою захисту щодо можливого поширення корона вірусу COVID-19 виникла необхідність виділення коштів на придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих розчинів.

Депутатами були внесенні зміни до програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старосинявська центральна районна лікарня" на 2020 рік та програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико – санітарної допомоги на 2020 рік» , а саме передбачені кошти для забезпечення засобами індивідуального захисту та дезрозчинами на випадок занесення та поширення на території громади гострої респіраторної хвороби.

Також прийнято рішення «Про внесення змін до селищного бюджету на 2020 рік». Відповідно до нього було зменшено резервний фонд в сумі 100,0 тис.гривень та направлено дані кошти на фінансування закладів освіти в сумі 13,0 тис.грн. та на заходи програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старосинявська центральна районна лікарня" на 2020 рік в сумі 70,0 тис.грн., та програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико – санітарної допомоги на 2020 рік» - 17,0 тис.грн. для забезпечення засобами індивідуального захисту та дезрозчинами на випадок занесення та поширення на території гострої респіраторної хвороби. Також було уточнено вільний залишок коштів, який утворився станом на 01.01.2020 року за рахунок коштів медичної субвенції в сумі 135,1 тис.грн. Дані кошти були направленні на оплату праці працівникам районної лікарні.

За пропозицією депутата Валентина Дроздовського до порядку денного сесії додатково було включено питання «Про звернення Старосинявської селищної ради до Президента України Зеленського В.О. та Прем’єр – міністра України Шмигаля Д.А. щодо відміни постанови НКРЕКП про абонплату за транспортування газу». Депутати одноголосно підтримали дане звернення.

Головуючий подякував депутатам за злагоджену, плідну, конструктивну роботу.

Коментарі:

Анонім
2020-03-13 14:17:56

Цікавить питання про оплату праці працівникам шкіл і садочків під час карантину , якщо на робочі місця з 12 березня вони неявляються, а якщо і являються то на 1-2 години. Заробітна плата буде виплачуватися за їх відпрацьовані години чи в повному обсязі?

Відповідь адміністратора:

На період карантину Міністерство освіти і науки рекомендувало (лист від 11.03.2020 № 1/9-154) керівникам закладів освіти, органам освіти та місцевого самоврядування розробити заходи щодо часткового переведення працівників закладів освіти на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт (організаційна, методична, наукова, інша педагогічна діяльність тощо). Нагадуємо, що відповіднодо статті 113 Кодексу законів про працю України за час простою, коли виникла виробнича ситуація, небезпечна для життя чи здоров'я працівника або для людей, які його оточують, і навколишнього природного середовища не з його вини,за ним зберігається середній заробіток.

Тобто заробітня плата зберігається відносно тарифікації.

2020-03-17 16:05:32
Маліновський
2020-03-08 18:28:27

Громада, хтось із Вас переглядав, земельні ділянки, які депутати вирішили передати в оренду через аукціон? Кущі і забуті Богом долини. Так вони цінують людей, які тут проживають. Так думають за наповнення бюджету. Як собі то біля Степана пригрілися, щоб 250 доларів за гектар в рік оренди взяти. А з Сергія взяли наперед. А Ви далі будете ходити в гумових чоботах.

Януковощ
2020-03-08 18:14:11

Регіонал піариться на відміні абонплати за газ, що ніколи не відбудеться. Пали дровами.