Хмельницька область, Хмельницький район

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З СВЯТОМ ВЕСНИ – МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ 8 БЕРЕЗНЯ!

Дата: 06.03.2020 16:27

Дорогі жінки! Сердечно вітаю вас з святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Бажаю вам здійснення ваших мрій та планів, миру та добра.

Шановні жінки, попри непросту ситуацію в країні, ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до дій задля єдності, цілісності та миру в державі. Жінки Старосинявської громади, як і всієї України, соціально активні, не стоять осторонь важливих питань розвитку. У щоденник клопотах дбають про своїх рідних, займаються суспільно корисною працею, трудяться на виробництві, в освіті, культурі, медицині.

Ми, чоловіки, шануємо вас та низько вклоняємося за вашу доброту, цілеспрямованість і мудрість, любов та ніжність, терпіння і вірність, здатність навіть у скрутні часи не залишатися осторонь важливих подій суспільного життя, і при цьому дбати про домашній затишок та родинне благополуччя.

Висловлюю вам вдячність за працю на благо нашої громади, за підтримку та душевну щедрість. Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового свята! Нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками!

Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а весна дарує вам радість, впевненість, щастя, любов та мир!

Зі святом вас, дорогі жінки!

З повагою,

селищний голова       Віталій Здебський.