Фото без описуСьогодні у залі засідань адмінбудинку відбулося засідання виконавчого комітету Старосинявської селищної ради. Засідання відкрив та провів селищний голова Віталій Здебський. Члени виконавчого комітету розглянули рішення «Про схвалення проекту рішення сесії «Про внесення змін до селищного бюджету на 2020рік».

З метою захисту щодо можливого поширення корона вірусу COVID-19 виникла необхідність виділення коштів на придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих розчинів. Відповідно до проекту рішення було зменшено резервний фонд в сумі 100,0 тис.гривень та направлено дані кошти на фінансування закладів освіти в сумі 13,0 тис.грн. та на заходи програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Старосинявська центральна районна лікарня" на 2020 рік в сумі 70,0 тис.грн., та програми розвитку комунального некомерційного підприємства «Старосинявський центр первинної медико – санітарної допомоги на 2020 рік» - 17,0 тис.грн. для забезпечення засобами індивідуального захисту та дезрозчинами на випадок занесення та поширення на території гострої респіраторної хвороби. Також було уточнено вільний залишок коштів, який утворився станом на 01.01.2020 року за рахунок коштів медичної субвенції в сумі 135,1 тис.грн. Дані кошти були направленні на оплату праці працівникам районної лікарні.

Головуючий підбив підсумки роботи засідання виконавчого комітету.

Члени виконкому працювали злагоджено, плідно, конструктивно.