A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Старосинявський район

Відбулось засідання спілки учасників АТО

Дата: 06.03.2020 13:50
Кількість переглядів: 1190

6 березня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулось чергове засідання громадської організації «Старосинявська спілка учасників АТО». В засіданні взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, в.о. начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради Дмитро Осадчук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Косташ.

На засіданні обговорили ряд актуальних питань, які піднімали учасники АТО та ООС, зокрема: виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, забезпечення житлом, санаторно-курортним лікуванням та засобами реабілітації, надання пільг на житлово-комунальні послуги, надання одноразової грошової допомоги з бюджету Старосинявської селищної ради та інші питання.


Коментарі:

Зневірена
2020-03-12 22:54:14

Мафія Дроздовсько-дзюби продовжує шнарити по очищеню залишків землиці. Знають всі що ця група витворяє і бояться втрутитися, дати по руках. Великі гроші все роблять. Дзюба знайшла затишок у головлікаря Макогонського. А що то за "хвороба" пару днів полежала в лікарні, а тепер амбулаторно. Якщо хвора то чому сьогодні прийшла на робоче місце і шнарила по документах. Не може і не хоче втратити ....... Надіється пахан Мандарин прикриє.

Наталі
2020-03-12 21:12:56

Не байдужому. Ви занадто багато хочете. 61 сесію показати бояться хапуги-базарники Валетин та Віталій Дроздовські і їхні присмикаючі. Бють себе в груди, як правильно ділять землю. Воно й видно хто відхватив ласі площі Залісянських земель. Собі та своїм родинам, великий список з Соколівки Вінницької області-задарма нічого не буває. А нам сільчанам мізки запудрюють. Коли вже нажеруться. Скільки можна пити людську кров? Подивимося як вони себе поведуть на сесії 20 березня. Грозяться зірвати сесію но но пускай спробують. На втрачати нічого.

не байдужий
2020-03-11 17:09:32

Звертаюсь до керівників району з одним питаням чому не має висвітлення 61 сесії на сайті Старосинявської селищної ради чому все робиться під сукном Завтра же напишу заяву у відповідні органи і прдявлю конкретний матеріал а в мене він є повірте на слово

Петро
2020-03-11 07:05:33

То шо є за депутати. Дроздовский валявся попід заборами Райагрохім і Сільгосптехніки. Хлопці з нього знімали штани в лежачого люди поряд проходили і плювалися.

Кравчук
2020-03-10 23:44:56

“Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти регіоналовсткі її розпинaють”.

Рка
2020-03-10 23:16:12

Кому з прокурорів? Деталі, прізвища

Арк
2020-03-10 23:09:53

Чо таранов гоните. Пацани предусмотрели. Прокурорам по Залессю землю дали. Тепер пускай они думают. Бариги ушливие.

Анонім
2020-03-10 22:44:46

За фермерів не знаю, за Валінків і Васів і Юрів - то цілком може бути угрупування. Що Синява не знає їхні методи та минулі відкриті справи в правоохоронних органах?

Р
2020-03-10 22:30:58

Усвідомлена, Ваш рабський розум не дасть зрозуміти, що обкрадають людей, а фермери будуть і далі працювати. Тільки справжні фермери, а не бариги. Пахана вона знайшла)))

Усвідомлена
2020-03-10 22:17:17

Но й деваки. Не будьте скупудярами. Земля від вас ховалася роками тепер хочете забрати так собі. Так не буде. Пахан постановив. Хочеш мати викопіровку від земельників гони 200 баксів, а з гарантією 300. Дармової не буде. Фермери з Нової Синявки, Залісся не пожаліли і мають на усі 100.

Василь
2020-03-10 21:55:13

Злочин визнається вчиненим організованою групою, якщо в його готуванні або вчиненні брали участь декілька осіб (три і більше), які попередньо зорганізувалися у стійке об'єднання для вчинення цього та іншого (інших) злочинів, об'єднаних єдиним планом з розподілом функцій учасників групи, спрямованих на досягнення цього плану, відомого всім учасникам групи.

Фраер в масть
2020-03-10 21:47:50

Он же апельсин, он же мандарин

Анонім
2020-03-10 21:40:05

Ответ ТАМТАРАДАМ. Влентин Дроздовский!!!!

Віктор
2020-03-10 20:29:09

Знайшли захисників народу наподобі людиноненависького Дроздовського. З очей не сходять ті його алкогольні звички . Обісцяним валявся попід забори Райагрохіму і Сільгосптехніки. І хто його обирав з пропитими мізками. Які депутати такі і порядки. Як це для таких як він не відкрили гральний зал це його хобі.

Тамтарадам
2020-03-10 13:17:46

человек, присвоивший себе положение авторитетного вора в уголовном мире, однако сам не прошедший лично всех типичных процедур и испытаний, характерных для биографии действительного классического кандидата в авторитетные воры. Угадайте Кто он?

Щур А В
2020-03-09 23:04:34

Яких депутатів обрали - таких і маєте! Знайшли захисників інтересів народу - барижних торгашів та п..данутих Юрів і порохоботів Васів, обрали в ради. А вони понахапували людської земельки! Чим думали люди, коли таке обирали???

не байдужий
2020-03-09 20:34:16

Читаючи коментарі Миколи Маліовськогого уважного читача аноніма батька учасника АТО не Байдужого який бє в саму точку ніхто від влади адміністрації не дав коментар що це не правдива інформація чого мовчите ВЛАДА

не байдужий
2020-03-08 19:35:30

Дуже добре знаю М Маліновського майже мій сусід но про це потім Все що він писав в попередньому коментарі пітримую но тільки одне мене взяло за живе не треба в цих не знаю яке слово до них підібрати просити їх щоб вони змилувались над нашими ГЕРОЯМИ нашими дітьми Від них і від влади потрібно треба вимагати те що по закону їм належить

Уважний читач
2020-03-08 18:30:08

Дуже шкода, що у нас при владі у районі, в основному, керівники, які купили собі групи по інвалідності (повірте, знаю, про що пишу) і свій патріотизм проявляюь лишень одягнутими на свята вишиванками та гаслами з трибун. Всіма правдами та неправдами уникають призову до ЗСУ. Таких, як був Романенко О.Т. одиниці. Звертаюсь до залишків вашої совісті, депутати райради та посадовці : віддайте належне справжнім захисникам Батьківщини, та не змушуйте їх захищатись від непавомірних рішень та байдужості місцевої влади.

Маліновський
2020-03-08 18:29:13

Громада, хтось із Вас переглядав, земельні ділянки, які депутати вирішили передати в оренду через аукціон? Кущі і забуті Богом долини. Так вони цінують людей, які тут проживають. Так думають за наповнення бюджету. Як собі то біля Степана пригрілися, щоб 250 доларів за гектар в рік оренди взяти. А з Сергія взяли наперед. А Ви далі будете ходити в гумових чоботах.

батько учасника АТО
2020-03-08 17:10:09

100 відсотків пітримую УВАЖНОГО читача

Уважний читач
2020-03-08 14:02:32

Відповідь АНОНІМУ: різного роду Карпушини, Дроздовські та інші синочки високо та не дуже поставлених чиновничків та бариг мі сцевого розливу будуть воювати не за всю Україну, а лише за свої шкурні інтереси та конкретні земельні наділи в Україні. Нехай заперечать. Діями!

Анонім
2020-03-07 21:20:27

ТЗвертаюсь до КАРПУШИНА А ЗАСТУПНИКА ОТГ ЧОМУ ТИ НЕ БУВ В АТО ЩО ТОБІ МІШАЛО ТАМ БУТИ ТИ ТУТ РОЗКАЗУЄШ ЯК ПРАВИЛЬНО НАМ ЖИТИ А ТАМ ДИВИСЬ ЩЕ ВИСТАВИШ СВОЮ КАНДИДАТУРУ НА ГОЛОВУ ОТГ ЦЕ ТОЧНО ТАК БУДЕ

Уважний читач
2020-03-06 22:44:59

Учасникам бойових дій не потрібне змилування депутатів-хапуг.Їм потрібні реальні земельні наділи, оскільки це мабуть останнє, що вони ще можуть отримати в цій розкраденій країні.А різні дроздовські та "керманичі" району :пенсіонер та за сумісництвом голова райради Олійник В.В., екс-головаРДА Франчук В.В., нині діючий голова ОТГ Здебський В.Е. та інші (проглягньте відкриті джерела) давно мають запасні аеродроми (квартири) в Хмельницькому і для них район - це місце заробітчанства. І вони ніколи не підуть воювати зі зброєю, бо всі мають відмазку - інваліди ("совпаденіє"? Не думаю). А ви, шановні УБД, думайте!

Микола Маліновсський
2020-03-06 21:34:31

Читаю повідомлення про зібрання з учасниками АТО. Серце щемить від такої несправедливості до Тих хто захищає Українську землю. Ми тут спокійно живемо,веселемося, а там на фронті... Наю думку доречно було розпочинати з учасників бойових дій з надання їм земельних наділів. Якщо організатори нарешті задумали зібрати учасників АТО то постає логічне запитання. Чому в цьому зібрані не брали участь ті хто затіяв неприязнь мешканців краю Валентин Дроздовський-усім відома його роль у вирішені земельних питань,Дроздовський Віталій, Дзюба Наталія-коректори кому і як. Ставлю запитання депутатам селищної ради: 1. Чому вони не розпочинали наділи земель УБД? 2. Чому собі,своїй родині в повному обсязі, знайомим наділили високородючі землі з найвищою кадастровою оцінкою? Учасникам АТО змилувалися надати біля села Дашківці???Де на протязі десятиріч земля не оброблялася, позаростала деревовидними кущами,гобиста. Одним словом цілина!!! ???. З найнижчою вартістю кадастрової оцінки в районі. Як говоритьв народі "На то Боже,що мені не гоже". І безліч інших запитань до групи з вирішення знмельних питань громадянам України. Є велика та справедлива надія що депутати селищної ради змилуються над учасниками АТО і нададуть їм земельні наділи на рівні своїх, а можливо дехто з ними поміняється.