6 березня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулось чергове засідання громадської організації «Старосинявська спілка учасників АТО». В засіданні взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, в.о. начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради Дмитро Осадчук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Косташ.

На засіданні обговорили ряд актуальних питань, які піднімали учасники АТО та ООС, зокрема: виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, забезпечення житлом, санаторно-курортним лікуванням та засобами реабілітації, надання пільг на житлово-комунальні послуги, надання одноразової грошової допомоги з бюджету Старосинявської селищної ради та інші питання.