A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Старосинявський район

ВІДБУЛАСЯ 59-а ЧЕРГОВА СЕСІЯ

Дата: 18.02.2020 13:06
Кількість переглядів: 3700

59-та чергова сесія селищної ради - ІІ пленарне засідання - продовжила роботу в понеділок 17.02.2020р. о 10.00. Вів сесію селищний голова Віталій Здебський за участі 22 депутатів селищної ради. У порядку денному нараховувалося 420 питань, на ІІ пленарному засіданні розглядали 220 земельних питань, що стосувалися надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (територія с.Залісся).

Працювала лічильна комісія у складі: голова комісії Володимир Кондратюк, члени комісії Віра Котик та Марія Омельчак.

Депутати розпочали розгляд земельних питань, про що доповідав Дмитро Осадчук, головний спеціаліст відділу земельних відносин виконкому селищної ради. Під час голосування депутати заявляли про виникнення конфлікту інтересів згідно нових внесених змін до ЗУ «Про запобігання корупції» (Закон №1700), де розглядалися питання їхніх близьких осіб.

Хто як голосував, можете переглянути результати голосування – карточки голосування за посиланням: https://starosynjavska-gromada.gov.ua/docs/332918/

У зв’язку з великим обсягом роботи сесія проходила напружено,  у залі були присутні 12 жителів с.Залісся, чиї питання розглядалися на сесії.

Депутати розглянули 220 питань порядку денного, частина з них підтримана; багато не проголосували як рішення сесії, частину проектів не підтримали.

Друге пленарне засідання 59-ої чергової сесії завершили о 18.00.

За матеріалами 59-ої чергової сесії.


Коментарі:

селянин
2020-02-25 21:06:24

силяни народ це сила гуртуйтеся відстоюйте свое право і будете бачити результати звертайтесь до презедента

Діють в дусі минулого...
2020-02-23 15:36:40

https://www.facebook.com/174424209282278/posts/2903534386371233/

не байдужий
2020-02-23 10:21:42

Звертаюсь до адміністратора сайта для чого ви удалили мій коментар який я написав у відповідь Злому бандерівцю якому зауважив що тут немісце його фантазіям а площадка для внятних і конкретних зауважень обговорень рекомендацій

Антоніна
2020-02-23 01:14:23

Представлення відбудеться у великому залі адмінбудинку. Орієнтовно 10-11 година. Нагадую призначено головою РДА Надію Вікарську. Представлятиме голова Хмельницької ОДА. Буде телебачення.

Антоніна
2020-02-23 01:06:12

Підказка для жителів бувшої Адампілької сільської ради,тим хто написав заяви на виділення земельних ділянок. Сесія призначена на 4 березня. Пам'ятайте доля ваших заяв залежить від трійки (Валентин Дроздовський,Наталія дзюба, Віктор Сосняк,підспівувач Віталій Дроздовський. Головну роль відіграє Сосняк, за кого він вкаже,навпроти того прізвища буде проставлена крапка і депутати так проголосують. Кому,кому Сосняку вже добре відомо. Не дрімайте. Бо буде пізно. Як по Заліссі. Крім того в цей понеділок 24 лютого буде представлено голову райлержадміністрації. Візьме участь голова Хмельницької ОДА. Теж приїзжайие і добивайтесь правди. Головою РДА призначено Вікарську Н.М. до котрої теж багато запитань за її "минуле". Не мовчіть. Правда за вами. Борітися-поборите.

не байдужий
2020-02-22 17:47:23

Ч итаючи рубрику проведення прийому громадян селищним головою де він говорить що його позиція найперше надати землю учасникам АТО учасникам бойових дій АФГАНА та тим людям які проживають і трудяться в селах Я думаю що позиція дуже правильна і сприйнятна для нас жителів Старосинявщини І ящо так то депутати повині також дотримуватись такої позиції ми вибирали їх щоб вони захищали наші права А на ділі воно виходить якось не так все перекручено Хотіли як лучше а получилось як всігда Тут дивись і діти неповнолітні пішли і все правильно все по закону якщо те що написав НАЗК в попередньому коментарі відповідає чиному законодавству Але ще є одне але да можна виділити землю неповнолітньому коли дитина виховується без батька чи матері і коли ще не одна дитина тоді матеріально трудно цій сімї Але в нас робиться все наоборот там де сімї повні і матеріально забезпечені ті пишуть на своїх дітей і начхати їм на все і всіх для них не існують такі поняття як людська порядність чесність справедливість а нам вони будуть розказувати про патріотизм як любити неньку Україну щей вишиванки повдівають во патріоти Звертаюсь до депутатів вас вибирав простий люд який живе сьогодні за ЧЕРТОЮ бідності подивіться що робиться по селах все в розрусі люди в селі нема куди піти на роботу щоб заробити на життя не то щоб відкласти і купити якусь дорогу річ для повсягденя один заробіток це молоко і земля так дайте цим людям цю землю це ж їхня земля з діда прадіда і вони на ній же працювали скільки там вже їм вийде 1 га чи 025 га но дайте їм вони все розуміють Ну не можна так щоб одному по завязку а другому нічого ми всі громадяни УКРАЇНИ чому ми такі чому ми дозволяємо це собі робити я не можу дати собі відповідь

Анонім
2020-02-22 16:48:00

Лучинському ви не подахуєлі громадяни депутати в.о.старост і їхні родичі чи тільки ви являєтесь громадянами України що вам земельні ділянки в першу чергу позахапували все що тільки можна а для громади ви взагалі нічого не зробили воду провести тисячі вам подавай доріг немає люди бродять по болоті ви тільки зарплати собі зробили ще й прізвища йому відкрий відкриєм але ти вже їх не побачиш

Кк
2020-02-22 11:09:20

Вже проплачені коментарі пішли в дію. Якийсь прихвостень від бариг пише. Зрозумійте, що так в Синяві ще не крали. Масштабно, на мільйони. Доларів.

Уважний читач
2020-02-22 09:51:05

Лучинському Р.П. Не сперечатимусь із положеннями Основного Закону, однак зауважу, що посадовці отримуються за рахунок платників податків, тож їх добробут залежить насамперед від них. А коментар розмістив, зважаючи на факти надання дозволів за принципом "свояк" - "не свояк". Маєте факти- заперечіть.

Лучинський Р. П.
2020-02-22 09:37:55

Шановні Клавдії, Бендерівці, Аноніми та інші, відкрийте "своє лічіко", чому ховаєте свої прізвища? Якщо ви так боретесь за закон, то всі перераховані вами люди є громадянами України і вони мають право на земельні ділянки. Чи може внесені зміни до Конституції України, що депутатам, старостам та їх родинам заборонено надавати земельні ділянки? Я впевнений, якби ви були на їхньому місці вчинили ба точно так. Чому так яро не захищали селян коли Хмельницький Держгеокадастр дерибанив наші землі? І ще одне, хто дійсно тяжко працював в колгоспі отримав паї. Поливати брудом це саме легше, а щось конкретне зробити для розвитку громади немає кому.

Уважний читач
2020-02-22 09:37:07

З розумінням сприймаю гумор Злого Бандерівця (у Болгарії було роздано за безцінь у приватну власність багато нерухомості, а потім накладені такі податки, що власники завили вовком та не знали, як здихатись того добра). Однак, це інша тема. А зараз висловлюю глибоку подяку Клавдії за те, що витягнула на світ правду про "красунчиків" та "правдолюбів", які роками запускали глибоке коріння у владні структури та прикривались гарними гаслами з районних трибун. Так тримати!!!

Клавдія
2020-02-21 22:46:19

Продовжимо список прбравших землю по Заліссю,депутат Гурин Ю В, Собі,своїй дружині ,тесцю і тещі взяв у другомц селі,а тут; Олена Гурина-донька, Любов Висоцька-сестра її чоловік Іван Висоцький, Висоцький Анатолій-родич, Сергій Герасименко-швагро, Неля Леочко-родичка, Юрій Герасименко-племінник, Оксана Герасименко, Любов Терещук-родина і ще 9 родичів. Далі буде.

Анонім
2020-02-21 18:46:09

Злий бандерівець ви є напевно одним з цих зажерливих депутатів обкладете себе хіба какою хватить вам на все ти ба який розумний є ж якісь закони і фіксовані податкові відсотки свої рекомендації засунь собі

Злий Бандерівець
2020-02-21 14:52:13

Підказка для нормальних депутатів: роздайте землю.Глитаям понайбільше, а потім обкладіть таким податком на землю, щоб коштів вистачило всім бюджетним установам на достойну зарплату, матеріальну допомогу учасникам АТО, малозабезпеченим.Та забороніть продавати її так років на 20, а податки сплачувати.Самі будуть відмовлятися від посягання на чуже...

Санітаркп
2020-02-21 11:12:06

Уважно слідкую за беладом позахвату ділками землі. Н.дзюба забігала. Хтось наступив на хвіст. Швиденько влікарню. Макогонський тимчасово сховав. Хитра у неї хвороба на день для профілактики дещо приймає. На ніч до чоловіка в ліжко. Нагадую їй від правосуддя відкупишся. Від народного гніву НІ

Клавдія
2020-02-21 09:45:40

Як обіцяли починаємо знайомити по Залссю: 1.Дроздовський Віталій Олександрович депутат той що б'є себе в в груди і на публіку кричить кругом "безпредел". 2. Дроздовський Віталій Віталійович-син. 3. Дроздовська Наталія Віталіївна-донька. 4. Лабадзе Ніна Тимурівна-дружина,цив.шлюб 5. Дроздовська Ніна Михайлівна-дружина першого шлюбу 6. Мазурец.ь Олег Миколайович- водій Дроздовського. 7. Мазурець Інна Василівна- дружина водія Дроздовського І так далі і тому подібне. Далі буде.

Вчитель
2020-02-21 09:02:58

На Залісянських землях поклав око Лакуста. І не лопнуть від жадібності. Невже ніхто не втрутиться в то багно, що приймають горезвісні депутати?

Вчитель
2020-02-21 08:41:40

ОПАНА. А,що ж то за шум оченився,школяру неповнолітньому,сину Андрія Лакусти прийнято рішення надати дозвіл на 2 га.землі. Каста забирає на повну з порушенням Закону України, а зневіреним дулю в ніс. Отакі депутати....

назк
2020-02-21 08:11:35

відповідь АНОНІМУ щодо дітей-Право неповнолітньої особи на набуття у власність земельних ділянок Цивільним кодексом визначено, що особи віком від чотирнадцяти до вісімнадцяти років, мають обмежену цивільну дієздатність, а тому відповідно до статті 32 Цивільного кодексу України неповнолітні особи вчиняють правочини за згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальників. Законодавчо визначено, що на вчинення неповнолітньою особою правочину щодо нерухомого майна повинна бути письмова нотаріально посвідчена згода батьків (усиновлювачі) або піклувальників та органу опіки та піклування відповідно до закону. Таким чином, неповноліття особа має право на набуття у власність земельної ділянки та видачу правовстановлюючих документів на неї, проте вчинення всіх необхідних дій остання може здійснювати виключно за наявності нотаріально посвідченої згоди батьків (усиновлювачів) або піклувальника та отримання дозволу органу опіки та піклування. Повну цивільну дієздатність має фізична особа, яка досягла вісімнадцяти років (повноліття). Тобто здійснювати розпорядження земельними ділянками самостійно зазначені особи мають право при досягненні вісімнадцяти років. Крім того, слід звернути увагу, що відповідно до статті 242 Цивільного кодексу України батьки ( усиновлювачі ) є законними представниками своїх малолітніх і неповнолітніх дітей, а томі від імені та в інтересах свої дітей мають право вчиняти дії щодо набуття неповнолітніми майнових прав. Для прикладу, згідно з статтею 121 Земельного кодексу України кожен громадянин України має право на безкоштовне отримання земельної ділянки в межах норм безоплатної приватизації. У випадку бажання отримати безоплатно земельну ділянку неповнолітньою особою, батькам (усиновителям) необхідно звернутися до місцевої ради з заявою від імені дитини (неповнолітнього) з проханням приватизувати земельну ділянку на дитину (неповнолітню особу). Після того, як місцева рада дасть дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки та прийме рішення безоплатно передати земельну ділянку у власність, необхідно отримати в органах опіки та піклування дозвіл на те, що батьками (усиновителями) на дитину (неповнолітню особу) була оформлена земельна ділянка. Після цього батьки (усиновителі) можуть отримати державний акт на право власності на земельну ділянку, власником якої буде неповнолітня особа. Безоплатна приватизація на дитину земельної ділянки може відбутися без будь-яких перешкод лише за наявності на земельній ділянці майна, що вже є власністю цієї дитини (подарований чи успадкований будинок).

Правда
2020-02-21 07:40:07

Не байждужому. Ти шо вигороджуєш Дзюбу. В цій ситуації хитро..пою аферисткою є Дзюба. Дроздовські та й інші в земельних питаннях не петрають. Не спекулюйте атошником. Там теж є питання його смерті??? Дзюба сутками працювала над аферою землі. Постійно закривались в кабінеті Миколи Гноянка ррішали. Валентин Дроздовський часто темними вечорами,щоб мнньше бачили чужі очі приїзжав до неї додому-вигадували,як обійти закон. Людям усе відомо. Наголошую головний мозговий виновник в цій ситуації НАТАЛІЯ ДЗЮБА. КРАПКА.

не байдужий
2020-02-21 02:13:26

Хочу уточнити для Ганни Золотоверхньої інших учасників і простого люду які читають наші коментарі про те що писала 19 02 2020 вона що по Пишках Ожарівці і Мшанці насувається орда родин Н Дзюби Стадніка Кондратюка я проаналізував начавши з Ожарівки до тих сел ще не дійшов і можу з певністю на 100 відсотків повідомити всіх що там інтересів і родичів Наташі Дзюби не має зараз обясню по Пишках виділили землю Атошнікам в кількості 16 чоловік і серед них є Дзюби це родина Андрія Федоровича Дзюби який загинув в АТО на передодні нового року хоронили в Старій Синяві пишу і сльози навертаються СВІТЛА ПАМЯТЬ ГЕРОЯМ пізніше промонітору і ті села думаю тай щось дивись і на копаю І в загалі я рахую це моя думка що Н Дзюба не відноситься до теї шайки братії вона стала заручником данної ситуації наскільки я знаю вона компетентна в своїй справі і є вній людська порядність це моя думка і я нікому не навязую

Анонім
2020-02-20 23:33:45

Дайте відповідь пане юристе чи можливо земельну ділянку на малолітню дитину враховуючи розпорядження Старосинявської державної адміністрації буду вдячний вам

Юрист
2020-02-20 23:25:48

Рекомендую заявникам на виділення земельних ділянок вимагати викопіровку на той участок де ви хочете у в.о. старости Він зобов'язаний надати. Без його згодди дроздовські не можуть забалрати землі для себе і подєльніків депутатів. Для тих людей, що залишились на селі землі вистачає на всіх. Без викопіровки заяви не розглядаються. Це зобов'язана горити Наталка Дзюба но там все мало-ой людоньки знали б ви.

не байдужий
2020-02-20 23:00:16

Буду чекати

Клавдія
2020-02-20 22:20:31

Почті готовий список по виділнню землі біля сіл Нова Синявка-Симчишина,Пилипчук.Івки,Мисюрівка,Травневе-Омелчак,Бортник. Пилявка,Карпівці-Віра Котик. Чекайте буде інтересно до сліз.

Клавдія
2020-02-20 22:09:40

Довожу до відома про те, що на 29 сесії розглянуто 418 заяв на виділення земельних ділянок більше половини відмовлено. Із тих де задоволено 1/4 людям Залісся та Подолян. ІНШІ ІНОПЛАНЕТЯНИ. Через декілька днів список оприлюднимо. Хто з ким і через кого. За голову візьметись,без заспокійливого не обійтись.

Адвокат
2020-02-20 22:03:58

Хто писав заяви і не отримав землі - звертайтесь до суду.

Бумеранг
2020-02-20 21:24:35

Зловредний вірус"дроздовські"поширений серед депутатів до добра не доведе. Невдоволення серед жителів громади зростає. А них апетит під час поділу землі для своїх Тільки ви обділений простий нарід може зупинити оту вакханалію.

Анонім
2020-02-20 18:07:21

чому влада мовчить ч ому не має нша сайті викладених рішень сесії по Заллісю чому мовчать наші депутати хоч би один з них написав коментар що це не правда поховали голови в пісок як страу си твою мать

брат учасника АТО
2020-02-20 17:01:29

Для Марії для такого морального урода слово визначення позивний мандаринчик це високо сказано для нього це його погоняло по життю так буде більш правильніше а позивний мають хлопці які воюють на сході уваємая Марія

я
2020-02-20 14:55:45

в то му й справа що по Заліссі немає рішення,там напевно не потрібно людям бачити що в них нові жителі появилися,і кому скільки дали землі

Анонім
2020-02-20 14:28:09

Друзі може хто підскаже де це на сайті найти прєкт рішення або рішення сесії по заллісю дивлюсь заставці сьомаки є мшанець є бабино є а залліся не має буду вдячний

Галина Василівна
2020-02-20 12:36:57

Соромно за депутатів срелищної ради, котрі представляють інтелегенцію району; Галина Семчишина, Наталія Чукань, Наталія Гарник, Сергій Наумець, Андрій Лакуста, Олксандр Логвин та інші. Ви з ким в один ряд стали,з ба.........ми? А Ви Галино Григорівно ще їм дякуєте за співпрацю. По обдраурюванню працьовитих людей. Як ви усі будети їм в очі дивитись. Невже зациклились на збагачуванні. А де людські цінності,взаємоповага, доброта... Дивлюся на відео по ............. Дроздовських. В голову не вкладається!?

Ларіса
2020-02-20 11:44:33

Для Марії. Так це Валентин Дроздовський. При зустрічі цього вуличного прізвиська розкажу.

НАЗК
2020-02-20 11:08:31

а чому до цієї пори на сайті немає списку рішень погоджених,як по інших селах наприклад від 14.02 ????, чи там ще не до кінця "ПОРЕШАЛИ"???ПОКАЖІТЬ ТИХ ПОТЕНЦІЙНИХ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЛІ,ЯКІ НАВІТЬ НЕ ЗНАЮТЬ ДЕ ТЕ ЗАЛІССЯ ЗНАХОДИТЬСЯ

Антон
2020-02-20 11:04:10

Читайте уважно генеральна прокуратура це понятно що наш замазаний якщо вони таке творять

Марія
2020-02-20 10:56:14

Цікаво! Мо хтось підкаже чий це позивний"Мандарин" Якщо "мандарини" керують в районі то це вже капець.

Володимир
2020-02-20 10:24:21

Це правда Пузирук вишукав халтурну фірму вигідну йому. Роботи до цієї пори роблять. Ніхто не дивться на їх якість. Коли він приступив до роботи то сигарети зшибав. Тепер по золотому ходить.

Злість
2020-02-20 10:02:22

Антону. Про яку прокуратуру ти пишеш! Якщо прокурору району відомо, що керівник відділу освіти Пузирук в кінці року підписав фіктивні акти виконаних робіт на мілліони по будівлі НВК. Реакція нульова. А там відкати сотні тисяч. То про що ви пишите? Пузирук до прокурора входжений. Двері ногою відкриває.

прокурор
2020-02-20 09:06:26

нехай "шановні"депутати які приймали відповідні рішення нададуть змістовне пояснення чим вони керувались коли одному жителю села надали землю іншому ні хоча і один і інший сусіди,живуть в селі,є громадянами україни.чим вони керувалися і за якимим ознаками ділили людей на "так і ні".згідно Конституції всі люди рівні у своїх правах ,але для царів -депутатів і старост села Конституція не закон.

Антон
2020-02-20 08:10:39

Давайте не писати тут збираємося в кого вже є рішення про відмову і пишемо звернення в прокуратуру, президенту,поліцію чого я маю подавати до суду щоб мені відшкодували з громади моїми ж коштами хіба не ми платимо податки і утримуємо цю шушваль.

Ой, як важко.
2020-02-20 07:41:19

На Заліссянській землі відбулась афера віку. За участі депутатів громади,організатори з них віруси зла Дроздовські. В.о. старости чузим погодила,своїх жителів бортанула. Наталія Дзюба куратор злочину. Як могли надати дозвіл орендатору землі Загороднього чисельним особам з Хмельника Ніно Юрчишина опустись на землю. Якщо є відповідальна прокуратура, поліція, СБУ то є над чим працювати. А вам заліссьчанам вато добре подумати. НЕ ПРОКОВТНІТЬ.

Клавдія
2020-02-20 01:24:14

Опаля. Я б не подумала за Юрія Гурина, таким себе порядним представляє а сором втратив ЗАлісянську земельку шарпанув аж на 12 осіб родини. Ні про кого не забув. Депутат Семенюк тоже для себе і своєї родини увірвав. Депутатша Віра Котик для своєї рідні на 11 чоловік шарпанула.Не забув за свою родину і д-тат Анатолій Гринчук. Ви,що всі там маку понаїдались,що втратили розсудок. Поки не пізно переголосуйте по всіх. Ви поклали болт на афганців, чорнобильців. Не говорячи про атовців. Прощення вам не буде. .

Анонім
2020-02-20 00:27:59

дЧитаючи коментарі які пишуть простий люд диву дивуєшся що це так може бути і не говоріть мені що голова ОТГ не при ділі самоповага самого до себе є чи нема мабуть не має щоб булаб не читав би я ці коментарі А знає він сидить в кріслі в якому не повинен сидіти там повинен бути Саша Романенко який не був ровнодушний і був справедливий СВІТЛА ПАМЯТЬ ГЕРОЯМ т и б досі крутив хвости бикам но скоро ми туди тебе відправим в гончариху і якщо тобою керує мандаринка то значить він знає про тебе те що ти не хотів би щоб знав і це називається я в дєрмі по вуха

селянин
2020-02-19 21:38:06

Дорогі селяни зривайте сесію 4 березня недайте збагатись дипутатам і відстоюйте своє прово. На ваши сторони законі права не бійтеся їх 22 депутати а вас до 7000 людей.

Анонім
2020-02-19 21:16:25

Хо чу звернутись до голови ОТГ ы депутатів які ще мають хоть трішечки людської порядності і здоровий глузд Ви на що розраховуєте в даннй час коли все про всіх знають ви ще тільки думаєте а люди вже знають що ви хочете зробити І не тіште себе що це аноніми ні це не так а таким переписом ми прості не байдужі люди обєднуємось і повірте коли треба буде під кожним словом своїм підпишемось Чому мене просту людину простого селянина службовця мають бозбавляти моє право на отр имання землі надане мені Конституцією України так не буде поважні державники

Юрист
2020-02-19 18:18:13

Рекомендую усім громажянам,котрим відмовлено в наділах землі звертатися з позовною заявою до Хмельницького Адміністративного суду. Впевнений при належному оформлені ви суд виграєте. Тому, що рішпння приймалося з грубим порушенням Законів України. В такому разі судові витрати покладуть на селищну раду. Тоді депутати побачать в яку суму вони влетять. Прецедент уже є наяву по Чемеровецькому районі. Суд задовільнив позови і прийняв рішення, призпинити прийняті рішення сесією селищнлї ради. Борітися,поборите.

Антон
2020-02-19 17:57:15

Давайте напишемо колективне звернення в генеральну прокуратуру.

не байдужий
2020-02-19 16:03:42

поважний нороде потрібно обєднуватись і вирішувати гуртом якщо слідуюча сесія 4 березня приходьте усі хто не байдужий якщо треба виклечемо телебачення повірте вони приїдуть без заперечень вже до того дійшло що вони оформляють землю на своїх мололітніх дітей в мене є достатньо матеріалу на це і ще багато різних схем які вони вже впровадили тільки за що їхній юрист зарплату отримує борімось і поборемо цих МАНДАРИНЧИКІВ а дзвіночок на верх уже пішов так що вже можете сушити сухарі і не так вони ще закрутяться так дорогі старосинявці зустрічаємось 4 березня і прошу будьте не байдужі самі до себе

Гоша
2020-02-19 11:41:19

Отакої. Перший пішов Ната Дзюба уже в лікарні.

Андреус
2020-02-19 11:03:59

Для Гоші. Найродющої Залісянської землі прихопили левову частку Дроздовські. Для себе і своїх родин депутати ОТГ Іван Гурин,Мврія Підопригора, Андрій Лакуста, Михайло Ганах, Віра Котик. Само собою в.о. старости Ніна Юрчишина свої прихоті задвільнила. А в тім дивіться на сайті про прийняте рішення і хто як голосував. Запам'ятайте ті хто нечистим шляхом прибрає землю будуть прокляті людьми і може вилізти боком.

Гоша
2020-02-19 09:30:03

А хто з обранців ще прихапнув Залісянської земельки?

Ганна Золотоверха
2020-02-19 09:16:20

Нарід Мшанця, Ожарівки,Пишок тримайтеся-на ваші землі насувається орда родин; Н Дзюби гол.земельник ОТГ, депутат Кондратюк та інша п....братія,в.о.старост Заїкуна ,Стадніка і уся їхня рать готовиться до атаки.

З небес
2020-02-19 08:48:33

Депутатська челядь селищної ради веселиться!???? Селяни з мозолями плачуть!!! Св'ята земелька приваблює.

Права
2020-02-19 08:10:49

Що то не так карта лягла у земельнихи Дзюби-матриця Дроздовських. Останніми днями без настрою і постійно плаче. Пацани Дрозди заметушилися.

Тоня
2020-02-19 06:57:24

Схаменися анонімний. Ти про що? Дроздовські Здебського навіонть близько до земельних питань не допускають. Відчули смак жадоби. На їх стороні самі ярі; Симчишина, омельчак, Юрій Гурин, Назаренко, Підопригора, Кондратюк мужньо поступив депутат з цимбалівки В. Пушкар- відмовився брати участь в дерибані землі. Не в ногу з чорною шайкою йде Лучицький-за прост.людей.

Анонімний
2020-02-19 00:10:19

А де голова ради В.Здебський чому не приструнить зарвавшихся гопстопників Дроздовських,Н Дзюби і т.п. Де прокукурор, хвпльона поліція? Чи всі в долі?

Анонімний
2020-02-19 00:09:13

А де голова ради В.Здебський чому не приструнить зарвавшихся гопстопників Дроздовських,Н Дзюби і т.п. Де прокукурор, хвпльона поліція? Чи всі в долі?

Вальчук Сергій
2020-02-18 23:13:57

Знайте "хероїв" тергромади. Ви їх обирали,а вони на вас наср.ли. Злочинним шляхом,черствірстю забрали чужі варвари у вас селяни землю: Нова Синявка-ВОСтарости Галина Пилипчук, депутатша Галина Семчишина, депутат Сергій Наумець. Залісся- Валентин Дроздовський на 26 чл.родини зі Старої Синяви, Віталій Дроздовський на 21чл.родини, Іван Гурин на 18 чл.родини,Віра Котик з Пилявки на 9 чл.родини вПилявці побоялася у сельчан взяти.усю цю верть підсобила в.о.старости Ніна Юрчишина. Івки- депутат Марія Омельчк з в.о.старости Володимир Бортник позбирали свою рідню звідусіль. А тим хто усе життя пропрацював біля отієї земельки нуль цілих і той десятих. Знайте землю ділять в шромаді безбожники,мракобіси самий головний режисер Валентин Дроздовський, поручик Віталій Дроздовський.з земельними питаннями до них-решали. За безпосередньою прямою участю в.о. старост залежно від сіл. Будети мовчати то нічого не отримаєте. Далі буде. Слідуюча сесія на 4 березня. Сдідкуйте за "зоопарком" А ми надіємось, що дехто здепутатів прийде до тями і не буде брати участі в обмані люду забув згадати депутатшу з Палинець Марія Підопригора,котра теж поклала лапу на Заліснську земельку для своєї рдні. Дивіться яка щира Ніна Юрчишина-чужим усе,своїм дирку ві бублика.

Андреус
2020-02-18 22:21:09

Шо то за сесія? Дерибан землі в зговорі Дроздовських, Наташі Дзюби, братків депутатів. Синявський клан. Без віри в Бога. Безсердечні. Тільки собі.