Соціальне партнерство – запорука професійного успіху молоді

Дата: 18.02.2020 13:05

В читальному залі центральної районної бібліотеки відбулося засідання круглого столу на тему «Соціальне партнерство – запорука професійного успіху молоді», яке організували працівники Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

В засіданні взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, директор Старосинявської районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Вовковинський, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Віктор Данілкович, заступник військового комісара району Михайло Королеський, спеціаліст з питань профорієнтації районної філії обласного центру зайнятості Людмила Гарник, головний спеціаліст відділу «Летичівське бюро правової допомоги» Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Куцоконь, педагог-організатор Старосинявського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів,гімназія» імені О. Романенка Катерина Остраниця та інші.

Учасники круглого столу обговорили ряд питань, зокрема, щодо регулювання ринку праці в проведенні профорієнтаційної роботи з молоддю, запровадження інновацій, оновлення форм та методів профорієнтаційної роботи, консолідації зусиль соціальних партнерів у сфері молодіжної політики та інші питання.

Також на засіданні було презентовано комплексний профорієнтаційний проект «Успішна молодь – успішна громада».

З метою об’єднання зусиль соціальних партнерів, координації спільних дій щодо допомоги молоді у підготовці до виходу на ринок праці, учасники круглого столу розглянули та узгодили відповідні рекомендації до спільного виконання.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)