СТВОРИЛИ НОВИЙ КООПЕРАТИВ

Дата: 17.02.2020 15:22

У селі Цимбалівка відбулися збори споживачів води. Розглядали питання безперебійного водопостачання господарських дворів. Питання налагодження безперебійного водопостачання домогосподарств села Цимбалівка виникло ще кілька років тому: старі мережі водогону, побудовані раніше агропідприємством СГК «Воля», потребували оновлення, для безперебійного постачання води йдуть відповідні затрати електроенергії.

Відверто кажучи, обслуговувати мережу водогону повинні спеціалісти. Тому директором КП «Старосинявський центральний водоканал №1» Валентином Матіяшем та в.о. старости с.Цимбалівка, с.Яблунівка Віктором Котиком організовано та проведено збори жителів, на яких вирішено створити кооператив «Хуторянський».

Обговорено процес безперебійного водопостачання до домогосподарств, укладено 16 договорів на постачання питної води населенню.

КП «Старосинявський ЦВК №1»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)