A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Старосинявський район

ЗАВЕРШИЛИ РОБОТУ ПОСТІЙНІ ДЕПУТАТСЬКІ КОМІСІЇ

Дата: 12.02.2020 16:52
Кількість переглядів: 1418

Сьогодні у селищній раді працювали постійні депутатські комісії, котрі на спільному засіданні розглянули усі питання, що запропоновано на розгляд 59-ої чергової сесії селищної ради. Спільне засідання за згодою депутатів провела голова постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді, фізкультури і спорту, охорони здоров’я та соціального захисту селищної ради Галина Симчишина.

Депутати заслухали інформації доповідачів, розглянули проєкти рішень, в основному з питань: «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки» та внесли свої доповнення, правки; 418 земельних питань розглянули детально на комісіях, про що інформувала начальник відділу земельних відносин виконкому селищної ради Наталія Дзюба. Усі проєкти рішень було завчасно опубліковано на офіційному сайті селищної ради в розділі «Проекти рішень…» за 20 днів до початку 59-ої сесії.

Депутати селищної ради внесли пропозиції додатково доповнити перелік питань 59-ої чергової сесії ще на 2 питання, які виникли за необхідності: Марія Омельчак внесла пропозицію 419 питанням розглянути на сесії «Про надання матеріальної допомоги»; Марія Підопригора запропонувала 420 питанням розглянути звернення керуючого ТОВ «Поділля Агропродукт» щодо ситуації, котра склалася навколо агрохолдингу «Укрлендфармінг», сформувати звернення до Президента України Володимира Зеленського з проханням підтримати агропідприємство, що є рушійною силою розвитку села Паплинці і вагомим платником податків до місцевих бюджетів на території держави – майже 5 млн. грн. на рік.

На комісіях під час голосування депутати заявляли про виникнення конфлікту інтересів згідно нових внесених змін до ЗУ «Про запобігання корупції» (Закон №1700), де розглядалися питання їхніх близьких осіб.

На 59-ту чергову сесію депутати винесли проєкти рішень із земельних питань, сформовані відділом земельних відносин виконкому селищної ради, їх завчасно оприлюднено на сайті селищної ради, з ними мають змогу ознайомитися усі заявники.

У роботі спільного засідання постійних депутатських комісій взяли участь: 19 депутатів селищної ради, керуюча справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук, начальник відділу земельних відносин виконкому селищної ради Наталія Дзюба.

За матеріалами спільного засідання

постійних депутатських комісій.


 


Коментарі:

Анонім
2020-02-18 16:01:59

Ніхто не вдавився і Стаднік не вдавиться , ще не таке брали. Не переживайте.

анонім
2020-02-17 18:10:21

омельчак марія іванівна і бортник володимир миколайович набрали землі собі .дітям сватам кумам і всім своім родичам і друзям а на других людей наплювали .таких керівників треба мітлою вимітати.вселі бардак в селі по вулиця мусорніки а вони землю собі гребут.

Анонім
2020-02-17 10:39:10

По-перше, українською мовою! По-друге, усі повідомлення є анонімні. По-третє, кожен несе відповідальність за сказане сам! Навчіться працювати в сучасному Світі!

Анонім
2020-02-17 02:08:35

Не поділ землі, а маразм. Разве ето работа депутатов-общаг. Грабйош землі сред белого дня. Ви только посмотрите на невоспитанного Валентина Дроздовского главар шайки деребана земли. Його подельник Виталь Дроздовский. Супер делитель Наталка Дзюба-тюрма плачет по ней. Делят матушку землю на свой розсуд. Без всякого стида. Лучшие земли себе а вам холопи что с носа спало. То ж надо видеть себе. Своим приближоним на полную по 2 га а нищенскому народу фигу.26 депутатов по 70 га. На их рассуждение,как миші молчат толь смотрят на команди ДРОЗДВСКИХ. Чо с вами сделалось. Там же есть учителя. Роботники оьласного уровня. Сплошной договорняк "за" а остальним по барабану. Даже бойцам ООС гулькин нос. Не знаю по чо молчат. На вила і через окно антинародников.

Анонім
2020-02-15 23:02:58

та що в заліссі подивимось як вони будуть деребанити в с Пишки на чолі з в о старостою Стаднік Г М який вже бере на своїх онуків невісток дивись не вдавись суча твоя душа

Анонім
2020-02-15 18:33:05

провіряю

В. Іванович
2020-02-15 12:07:15

Масса заяв візьмут листи про відмову і підут до суда. Що будите робити з рішеннями суду про поновлення прав тих людей кому відмовляється? І яка є стаття Земельного закону що треба нам не надати? Не скажеш? Таких підприємців що "только себе родимому" і всім родичам геть не треба в депутатах! Мало ковбасного заробітку то на людях хоче заробити...

Анонімно
2020-02-13 21:47:47

Та і прикуп в цій ігрі не поганий для них. Невже це все так і закінчиться .

М’ясокомбінат
2020-02-13 21:29:45

Свободний і Юлін роздачу робили. Світлі голови. Під фінал першої каденції ОТГ. Таке враження ніби-то в карти виграли район.

Анонімно
2020-02-13 21:12:32

Цілком розділяю Вашу думку . Захисникам , хлопцям які ризикували життям , здоров’ям , шли на війну , заради майбутнього нашої країни , та тих самих «патріотів» депутатів отримали найгірше що є . Сором

Селянин
2020-02-13 19:41:43

З достовірних джерел стало відомо, що в першу чергу Валентин Дроздовський, як голова земельної комісії, постановив виділити земельні ділянки собі, своїй родині та прибічникам. Не обділив він і свого заступника Віталія Дроздовського, його дружину, 2-х дітей, потурбувався і за першу дружину свого зама. А про родичів, тай годі говорити. ''Кожній сфашці по ковбасці''-так, голово комісії? Скажіть, будь ласка, коли Ви і вся ваша свита ''нажеретись''?...А в Заліссі земелька дорога, правда ж?!

Депутат
2020-02-13 15:40:51

Всіх назвали... Якась позиція незрозуміла. Перепровірте голосування. А Атошникам ще взагалі не ділили.

Анонімно
2020-02-13 13:36:16

Спостерігаючи за роботою Дроздовського Валентина, голови комісії по земельних питаннях, його заступника Дроздовського Віталія та активних учасників тотального безладу, який є на даний час, Дзюби Наталії, Симчишиної Галини, Наумця Сергія, Логвина Олександра, Чукань Наталії та ще деяких депутатів, стає страшно. Серед перерахованих людей є вчителі, то скажіть, як ви можете навчати дітей моралі, справедливості, людяності, честі, якщо самі ж такими не являєтесь?! Вищеперелічені особи "роздирають" між собою та своїми родичами залишки тієї землі, яка по праву належить людям, котрі живуть та працюють на ній. Усі ті 6956 заяв, які надійшли від громадян, навіть не візьмуть до розгляду. Немає, просто, вже що розподіляти...А бійцям АТО, котрі проливали свою кров і жертвували життям заради майбутнього українського народу, виділили по клаптику низькородючої землі. Срам!!!