ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ПОГОСПОДАРСЬКОГО ОБЛІКУ

Дата: 13.02.2020 15:31

У малому залі адмінбудинку відбулася робоча нарада із в.о. старост сіл та діловодами з приводу виявлення та узгодження змін до Звіту про об’єкти погосподарського обліку (форми Сільрада-6). Фахівець з інтерв’ювання у Старосинявському районі Головного управління статистики в Хмельницькій області Галина Холодняк, секретар селищної ради Наталія Гарник узгодили із в.о. старост та діловодами населених пунктів (Заставці, Щербані, Чехи, Харківці, Адампіль, Липки, Перекора, Пасічна, Гречана, Рідкодуб, Паплинці, Залісся, Подоляни) існуючі зміни до Форми Сільрада-6 та внесли їх у встановленому порядку.

Керуюча справами Оксана Бондарчук інформувала щодо належного упорядкування роботи із зверненнями громадян та підготовки матеріалів погосподарського обліку на 2020 рік. У кінці цього року потрібно робити перезакладку книг на наступні 5 років. Ведення погосподарського обліку в органах місцевого самоврядування  передбачено для накопичення і систематизації відомостей по кожному з розташованих на їхній території населених пунктів. Такі дані є необхідними не лише для підготовки звітів до органів статистики, але й для самих мешканців громади, яким потрібно довідки на підтвердження інформації про їхній майновий стан, об’єкти та земельні ділянки, склад сім’ї та ін. По суті, облік особистих селянських господарств, земельних ділянок є «кошиком» корисної інформації для усіх.

За матеріалами наради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)