Фото без описуВажливий здобуток ЗУНР – урочисте проголошення 22 січня 1919 року в Києві Акту про Злуку ЗУНР і УНР в єдину соборну Українську Народну Республіку. З нагоди відзначення 101- річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки оголошується флешмоб під назвою «Мости єднання», що полягає у поширенні в соціальних мережах фото жителів усієї області в національному одязі під хештегом #мости_єднання.

Основна мета флешмобу – показати всім, що кожен громадяни України не є байдужим  до нашої держави та підтримує її єдність.

Учасником може стати кожен, хто підтримує Україну, прагне її єдності.

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ ФЛЕШМОБУ?

• зробити фото в національному одязі або селфі та опублікувати його у Facebook із хештегом #мости_єднання.

Всіх бажаючих просимо надсилати свої фото на електронну адресу: selichna_ss@ukr.net або stsin.gromada@gmail.com

Надіслані фото розмістимо на офіційному сайті Старосинявської селищної ради (Об’єднаної територіальної громади) та на сторінці Старосинявської селищної ради у соціальній мережі «Фейсбук».

Старосинявська ОТГ.