Фото без описуСТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89

Код ЄДРПОУ 04402824

12 листопада 2019 року    смт Стара Синява    № 71/2019-р

Про підготовку проектів рішень із земельних питань

На підставі статті 42 ч.8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи велику кількість поданих заяв громадян із земельних питань та для забезпечення їх повного і своєчасного розгляду розпоряджаюсь:

1. Відділу земельних відносин виконавчого комітету Старосинявської селищної ради ( заступник начальника відділу Дзюба Н.Л.) спільно з відділами апарату селищної ради:

• 1.1. розпочати роботу по підготовці проектів рішень із земельних питань для винесення їх на розгляд чергової сесії селищної ради. Перший пакет проектів рішень надати в 10 денний строк після видання даного розпорядження;
  • 1.2. готові проекти рішень надавати секретарю селищної ради Гарник Н.І. для оприлюднення їх на офіційному сайті селищної ради до повного їх розгляду на сесії селищної ради.

2. Доручити керуючому справами апарату селищної ради Бондарчук О.О.:

• 2.1. контролювати щоденну роботу Відділу земельних відносин виконавчого комітету Старосинявської селищної ради по підготовці даних проектів рішень;
  • 2.2. щоденно інформувати селищного голову про хід проведення робіт.

3. Роботу по підготовці проектів рішень із земельних питань та винесення їх на розгляд сесій селищної ради завершити до 15 грудня 2019 року з моменту видання даного розпорядження.

4. Секретарю селищної ради ознайомити причетних осіб з текстом даного розпорядження та текст розпорядження оприлюднити на офіційному сайті селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Карпушина А.А.

Селищний голова                                                   підпис                                          В.Е. Здебський

печатка