Фото без описуПротягом трьох днів працівниками комунального підприємства селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» проводилися ремонтні роботи із заміни насосного обладнання на водонасосній станції на Щабельнику.

З метою запобігання можливих перебоїв із водопостачанням у селищі смт. Стара Синява  КП «Старосинявським центральним водоканалом №1» організовано роботи із зміни насосного обладнання у мікрорайоні Христосів на Щабельнику, де працює водо насосна станція , звідки проходить забезпечення водою усіх домогосподарств селища. Завдяки чітко спланованим професійним діям виконавців – директора водоканалу Валентина Матіяша та колективу, справу завершено. Тепер перебої із водопостачання значно зменшаться. Є надія, що при оперативному проведенні індивідуальних підключень решти дворів до нового водопроводу в Старій Синяві перебоїв не буде взагалі.

КП «Старосинявський ЦВК №1».