Фото без описуУ селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало 6 жителів громади, які зверталися до голови громади в основному з особистими питаннями:

• мешканець с.Цимбалівки не оформила права власності на 2 га земельної ділянки для ведення особистого селянсько-фермерського господарства, а його родина є багатодітною;
  • жителька с.Пасічна звернулася за порадою щодо врегулювання конфлікту з приводу упорядкування та меж території між сусідами багатоквартирного будинку на вул.Радгоспна,2;
  • жителька с.Сьомаки скаржилася на сусідів;
  • обговорено колективну роботу щодо виділення земельних ділянок та оформлення їх належним чином під свердловини та приміщення, що належать до комунальної власності селищної ради, комунальних підприємств селищної ради;

Обговорено питання розгляду заяв громадян на оформлення права власності на земельні ділянки.

У роботі прийому взяли участь: перший заступник селищного голови А.Карпушин, заступник начальника відділу земельних відносин Наталія Дзюба; керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук; директор КП «Старосинявський ЦВК №1» Валентин Матіяш; начальник КП «Старосинявський комунгосп» Ігор Федорчук; начальник відділу ДАБІ Олег Ніколаєць.

Прес-служба ОТГ.