ЛІКАРІ ОБСТЕЖИЛИ ПОНАД 90 ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 07.10.2019 10:37

З 1 по 3 жовтня громадськість відзначала особливу дату в календарі - Міжнародний день людей похилого віку. З цієї нагоди організовано виїзди медичних працівників КНП «Старосинявський ЦПМСД» в села громади, де відсутні медичні працівники ( охоплено медичним обстеженням людей похилого віку в с.Теліженці, с.Уласово-Русанівка, с.Мисюрівка, с.Пилява). На прийомі оглянуто 77 осіб, виїздом додому -14 осіб, які не мають можливості самостійно пересуватися.

Сімейний лікар Новосинявської АЗП/СМ Віра Кравчук спільно з вузькими спеціалістами Старосинявської ЦРЛ (окуліст, невролог, хірург, онколог) оглянули 44 особи похилого віку, які проживають в Новосинявському будинку-інтернаті. Їм надана необхідна консультативна допомога, проведене медичне обстеження (запис ЕКГ, визначення рівня глюкози в крові, ультразвукове дослідження, вимірювання внутрішньочного тиску).

КНП «Старосинявський ЦПМСД»

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)