Про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради

Дата: 03.10.2019 11:15

СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СТАРОСИНЯВСЬКОГО РАЙОНУ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Івана Франка 8, смт. Стара Синява, 31400 тел. 2-10- 89 Код ЄДРПОУ 04402824

23 вересня 2019 року смт Стара Синява № 57/2019-р

У зв’язку із проведенням Дня довкілля та з метою покращення санітарного стану населених пунктів Старосинявської селищної ради , керуючись ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні,” відповідно до розпорядження КМУ від 31.03.10р.№777-р ,, Деякі питання проведення щорічної акції ,, За чисте довкілля” та на виконання доручення КМУ від 13.12.2011року,№22265/27/1-10:

1. Провести з 25 вересня по 10 листопада 2019 року місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради.
  2. Керівникам комунальних підприємств, установ та організацій провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій з вивезенням сміття на селищний полігон твердих побутових відходів.
  3. Керівникам підприємств, установ та організацій інших форм власності, рекомендувати провести санітарну очистку та благоустрій прилеглих, закріплених за ними територій, з вивезенням сміття на селищний полігон твердих побутових відходів.
  4. Керуючому справами апарату селищної ради (О.Бондарчук) забезпечити проведення інформаційних заходів та роз'яснювальної роботи щодо місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Старосинявської селищної ради.
  5. Відділу архітектури та містобудування (Л.Стегніцькій) рекомендувати розповсюджувачам зовнішньої реклами привести рекламо носії у відповідність до вимог Закону України «Про рекламу».
  6. В.о. старостам організувати прибирання населених пунктів Старосинявської селищної ради.
  7. Комунальному підприємству “Старосинявський комунгосп” (І.Федорчук) в період проведення місячника забезпечити вивіз сміття на полігон твердих побутових відходів (сільських сміттєзвалищ).
  8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради А.Карпушина.

Селищний голова            В.Е. Здебський