В селищній раді працювала бюджетна комісія

Дата: 02.10.2019 17:21

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, яке відкрив та провів заступник голови комісії Володимир Кондратюк

На порядок денний винесено одне питання: погодження проекту розпорядження селищного голови «Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік».

Участь в роботі комісії взяли шість членів комісії із десяти, а також заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста , секретар селищної ради Наталія Гарник , начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Олександр Пузирук.

Заступник начальника управління фінансів виконавчого комітету селищної ради Інна Гноянко доповіла, що відповідно до розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 28.08.2019 року № 641/2019 - р «Про перерозподіл обсягу видатків обласного бюджету на 2019 рік» виділено субвенцію з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 430440,00 гривень.

Дана субвенція буде використана:

• для придбання послуг з доступу до Інтернету закладів загальної середньої освіти

Депутатська комісія погодила проект розпорядження селищного голови «Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік» з подальшим затвердженням на сесії селищної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)