ГОТОВНІСТЬ 103! У ДЕНЬ БЕЗПЕКИ ПАЦІЄНТА

Дата: 17.09.2019 18:49

Сьогодні 17 вересня 2019 року  на центральній площі громади працювала виїзна бригада КНП «Старосинявський центр первинної медико-санітарної допомоги». Захід організований до Дня безпеки пацієнта, де жителі Старосинявської ОТГ мали можливість безкоштовно виміряти АТ, цукор крові, очний тиск, зробити ЕКГ, обстеження на ВІЛ/СНІД, гепатити.

У складі бригади працювали лікар загальної практики-сімейний лікар Чернявська Т.Т., сестри медичні загальної практики-сімейної медицини Красноступ Н.В., Фомова А.С., Вербицька Н.В..

Навіть осіння прохолода не завадила більше 100 громадянам відвідали нашу палатку, серед усіх запропонованих послуг, найбільшою популярністю користувалися тонометрія (106 чол.), вимірювання цукру крові (94 чол.).

За потреби, громадян консультувала лікар загальної практики-сімейний лікар, давала рекомендації щодо лікування. Усім відвідувачам було вручено інформаційні буклети.

Головний лікар КНП «Старосинявський ЦПМСД» Надія Ананьєва  розповіла:

- Ідея провести подібний захід з’явилося давно, тому святкування Дня безпеки пацієнта в Україні  стало чудовою нагодою перевірити готовність наших медиків до проведення подібного дійства та оцінити зворотній зв’язок жителів ОТГ. Що й казати! Я була присутня особисто на площі й бачила активність людей, їхнє приємне здивування, що це безкоштовно, чула слова подяки медичним працівникам, які незважаючи на пронизливий вітер, великий наплив людей, працювали плідно і злагоджено. Люди задоволені, просили проводити такі виїзди частіше, хтось вперше дізнався, що у нього високий тиск, у когось виявили високий рівень цукру, а хтось, вперше почув, що, виявляється, потрібно підписати декларацію із сімейним лікарем. Я дуже пишаюся своїм колективом, їхньою професійністю, наполегливістю, завзяттям, а також дякую   медикам, господарському відділу, водіям, що взяли активну участь в підготовці свята. Також щира подяка колективу відділу культури, національностей, релігій та туризму – керівнику Богдану Німцю, працівникам будинку культури за надану допомогу в організації заходу.

КНП «Старосинявський ЦПМСД».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)