Уряд призначив В’ячеслава Негоду заступником Міністра розвитку громад та територій

Дата: 12.09.2019 10:04

В’ячеслава Негоду призначено заступником Міністра розвитку громад та територій. Відповідне розпорядження Уряд прийняв сьогодні, 11 вересня.

Раніше Міністр Альона Бабак у коментарі журналістам повідомила, що враховуючи важливість реформи місцевого самоврядування, децентралізації владних повноважень та  обсяги її завдань і темпи впровадження, В’ячеслав Негода сконцентрує свою діяльність саме над втіленням цієї фундаментальної реформи.

До слова, В’ячеслав Негода має чималий досвід у цій сфері. В свій час працював міським головою, був серед ініціаторів створення Асоціації міст України. За його участі велася підготовка законодавчої основи реформування місцевого самоврядування та децентралізації. Нагадаємо, для країни це є основоположні реформи, від якості яких залежить ефективність і секторальних реформ. За 5 років децентралізація довела свою результативність і стала однією з найуспішніших серед інших реформ в Україні, що неодноразово відзначала в тому числі і міжнародна спільнота.

На порядку денному децентралізації – її завершення. Президент України Володимир Зеленський доручив Уряду та Верховній Раді України завершити реформу місцевого самоврядування та територіальної організації влади.