Фото без опису30 об'єднаних територіальних громад шести областей України були відібрані для участі в ініціативі «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України» Програми «U-LEAD з Європою». Ініціатива впроваджується спільно з Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща. Навчання продовжуються на базі Старосинявського районного сектору ДСНС ГУ (34 Державного пожежно-рятувального поста смт. Стара Синява) за участю польських експертів та селищного голови Віталія Здебського. Проект триватиме до кінця жовтня 2019 року.

Старосинявська ОТГ з початку року стала учасником європроекту щодо формування добровільних пожежних команд. Селищний голова Віталій Здебський в січні 2019р. взяв участь в конференції, яка дала старт ініціативі «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України». Ініціатива впроваджується Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

В рамках цього проекту на базі Старосинявського районного сектору ДСНС ГУ (34 Державного пожежно-рятувального поста смт. Стара Синява) у Хмельницькій області організовано навчання 12 старосинявських добровольців- вогнеборців, серед яких працівники місцевих пожежних команд, працівники комунальних підприємств селищної ради «Старосинявський центральний водоканал №1» та «Старосинявський комунгосп», робочої групи відділу освіти та в.о. старости.

Добровольці набували досвіду та проходили тестування в м.Хмельницькому (ДСНС ГУ в Хмельницькій області), проводили регулярні тренування в районі щодо дій у різних надзвичайних подіях та ситуаціях: навчання по тактиці гасіння пожеж, ознайомлення з технікою, засобами захисту органів дихання та зору, і саме основне, як правильно надавати домедичну допомогу та робити серцево-легеневу реанімацію.

Під час навчання у проекті добровольці-рятувальники формували нариси планів безпеки для громад за підтримки польських експертів та обговорили дії та проблеми на шляху до створення діючої добровільної пожежної команди в ОТГ.

Фото без опису

Прес-служба ОТГ.