Хмельницька область, Хмельницький район

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ 52-гу СЕСІЮ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 16.08.2019 15:38

Сьогодні в сесійному залі відбулося пленарне засідання 52-ої чергової сесії селищної ради, яке відкрив та провів селищний голова Віталій Здебський. Для роботи в сесії зареєструвалося 21 депутат із 26. Згідно до Регламенту селищної ради, перед розглядом питань порядку денного сесії, депутати обрали лічильну комісію в складі трьох чоловік. До складу комісії увійшли депутати Володимир Кондратюк, Юрій Гурин, Віра Котик. Головою лічильної комісії обрано Володимира Кондратюка.

Депутати одноголосно підтримали пропозицію депутата Галини Симчишиної додатково включити в порядок денний сесії питання та розглядати його першим:

• Про затвердження Акту прийому-передачі основних засобів, малоцінних необоротних матеріальних активів, малоцінних та швидкозношувальних предметів, медикаментів, господарських матеріалів, паливно-мастильних матеріалів та запчастин по Старосинявській центральній районній лікарні станом на 01 серпня 2019 року.

Також підтримали пропозицію депутатів Володимира Кондратюка та Юрія Гурина додатково включити в порядок денний сесії питання «РІЗНЕ».

Перед розглядом питань порядку денного за дорученням селищного голови перед депутатами виступив начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук з метою ознайомлення депутатів з процедурою винесення рішень на повторний розгляд та більш детального обґрунтування розгляду даних питань.

Депутати повторно детально опрацювали рішення 50 чергової сесії сьомого скликання № 28/2019 та № 29/2019 від 31.07.2019 «Про поновлення договору оренди», які призупиненні розпорядженням селищного голови № 49/2019-р від 05.08.2019 року, провели поіменне голосування та прийняли рішення.

В розділі «Різне» депутати підтримали пропозицію депутата Володимира Кондратюка звернутися із клопотанням до Виробничого підрозділу Жмеринська Дирекція залізничних перевезень регіональної філії Південно – Західна залізниця Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» про не закриття квиткової каси на залізничній зупинці в с. Адампіль. Також депутати підтримали звернення депутата Юрія Гурина щодо проведення ремонту дороги комунальної власності по вул. Є.Шапко в смт. Стара Синява.

Головуючий подякував депутатам за злагоджену, плідну, конструктивну роботу.

Коментарі:

Злий Бандерівець
2019-08-22 14:54:56

Дуже добре, що такі дописувачі, як шановна Маєвська О.П. висловлюються щодо діяльності депутатів. Потрібно це доносити виборцям, щоби оцих "вискочок на дроті" не допускати до вирішення питань життєдіяльності громади. Респект!

Маєвська О.П.
2019-08-21 10:14:26

Дивлюся на цих вискочок на дроті . І так і хочеться щоб люди зрозуміли, що за підприємців не треба голосувати в селищу громаду. Толку ноль. Тільки захист своїх шкурних інтересів. На сесії показуються на відео повно проблем, голова їх вирішує, компетентний в усіх питаннях, і ше повно часу тратить на цих таких попригунців підприємців-депутатів. Маразм

Злий Бандерівець