Хмельницька область, Хмельницький район

Розпочався об'їзд навчальних закладів громади

Дата: 15.08.2019 16:34

З метою перевірки готовності до нового 2019-2020 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період розпочався об'їзд навчальних закладів громади комісією у складі заступника голови Старосинявської селищної ради Лакусти С. В., начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого апарату селищної ради Пузирука О.М., спеціалістів методичного кабінету, господарської групи та представників управління Держпродспоживслужби.

Основна увага під час об’їзду звертається на проведення поточних ремонтів приміщень навчального призначення, відомчого господарства, зокрема, котелень та харчоблоків, протипожежного захисту.

Членами комісії відзначається вцілому належна підготовка навчальних закладів до нового навчального року.

Під час об’їзду члени комісії висловили вдячність педагогічним колективам, батькам, спонсорам за допомогу у покращенні матеріально-технічної бази та створенні комфортних умов для навчання дітей.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)