Фото без описуУ селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало 14 жителів громади, які зверталися до голови громади з актуальними питаннями сьогодення:

Обговорення питання індивідуальних підключень до мереж водогону на вул.Ватутіна, Івана Франка, Зарічна в смт Стара Синява; селах Олексіївка, Липки, які планується розпочати із 01.09.2019 року

• вирішення питання щодо оформлення документації про право власності на земельну ділянку в смт Стара Синява;
  • обговорення можливості проведення поточного ремонту вул.Матросова в с.Заставці (відрізок дороги «Заставці-Ілятка) 8,6 км. ок дороги «Заставці-Ілятка) 8,6 км. Надано роз’яснення: дана дорога на вулиці Матросова в с.Заставці (автомобільна дорога «Заставці-Ілятка) знаходиться на балансі ДП «Служби місцевих автодоріг» м.Хмельницький. Згідно наявної офіційної інформації служби, у 2019 році кошти на проведення капітального ремонту, а саме – влаштування асфальтно-бетонного покриття, службою не передбачено. У план проведення ремонтних робіт дану ділянку дороги включено спеціалістами ДП «Служби місцевих автодоріг» на 2027 рік у зв’язку із значними фінансовими затратами. Старосинявська ОТГ після звернення громадян звернулася з офіційним листом-проханням до ДП «Служби місцевих автодоріг» перенести термін виконання ремонтних робіт і включити цю ділянку дороги в план проведення капітальних ремонтів на 2020 рік.
  • обговорити шляхи врегулювання вивезення населенням твердих побутових відходів у встановленні для цього місця, оскільки створилося несанкціоноване сміттєзвалище неподалік вул.Толстого (вул. Лінійна - біля місця вузькоколійки та старого резервуару для сільськогосподарських рідких речовин);
  • звернення щодо оформлення права власності на земельну ділянку (город) жителю с.Пишки;
  • обговорено питання із жителями с.Олексіївки про проведення ремонту мережі водогону в селі за рахунок соціальної угоди селищної ради із БФ «Разом КЕРНЕЛ»;
  • розприділення земель для оформлення права власності на 2 га для ведення особистого селянсько-фермерського господарства у с.Теліжинці;
  • звернення щодо заключення соціальних угод із аграрними підприємствами, які працюють на території Паплинець на розвиток соціальної сфери села;
  • вирішення питання освітлення вулиці Островського с.Цимбалівка;
  • обговорення умов заключення додаткової угоди до договору оренди на обробіток землі із фермером с.Ожарівка, с.Пишки.

Фото без описуДоручено керівникам відділів та комунальних підприємств селищної ради вивчити поставлені питання, обґрунтувати та надати роз’яснення щодо їх вирішення; враховуючи економічне обґрунтування виконати завдання.

КП «Старосинявський комунгосп» - організувати роботи із вивезення сміття та вивчення питання згідно Кодексу про адміністративні правопорушення щодо надання штрафів тим, хто навмисне планомірно засмічує території біля доріг. У роботі прийому взяли участь: заступник начальника відділу земельних відносин Наталія Дзюба, керуючий справами апарату селищної ради Оксана Бондарчук; начальник юридичного відділу апарату селищної ради Ігор Шевчук; дільничний офіцер поліції Старосинявського відділення поліції С.Хоменко; депутат Старосинявської селищної ради Володимир Пушкар.

Зверталися до селищного голови і з особистими питаннями, які вирішено в індивідуальному порядку.

Прес-служба ОТГ.